Моніторинг

Аналітика

Циганик: «Грімм просто розвалить чемпіонат!»

Журналіст Ігор Циганик в ефірі програми #ЦиганикLIVE розповів ситуацію із єдиним пулом та прокоментував заяви Томаса Грімма.

2019-08-27 18:32

«Я не зовсім розумію позицію Грімма. Бо її немає. Зараз є ультимативна форма спілкування: ви передайте, ви перейдіть, ви повинні, бо інакше ми підемо туди.

Ситуація з пулом – це відволікання уваги від головних проблем в УПЛ. Ніхто не говорить про поєдинок «Шахтар» – «Маріуполь», який відбувся у Харкові. Ні президент УПЛ, ні інші учасники Прем’єр-Ліги. Поки ми не вирішемо ті проблеми, які побачили у Харкові, то ніякого пулу, ніякого видовища не буде. Жодна міжнародна компанія сюди не прийде. Там сидять не дурні, які добре розуміють, що тут відбувається.

Чому не піднімається питання, як залишили «Олімпік» у Прем’єр-Лізі? Клуби зініціювали те, що вони не повинні були робити. Це взагалі не їхня справа. КДК дискваліфікував, Апеляційний комітет – підтвердив. А клуби зібралися, попросили, поплакалися і Прем’єр-Ліга на це пішла. Думаєте, що в Європі не читають про це і про те, що всі закрили очі на історію з «Олімпіком»? Ось це великі проблеми! І через це грошей немає.

Ми зараз підняли історію, хто буде показувати футбол, а хто не буде. Та глядачам без різниці, вони хочуть бачити усі матчі. Поєдинки з конкурентною боротьбою, якістю футболу.

Томас Грімм просто розвалить чемпіонат, якщо в нього буде така поведінка. А поведінка, швидше за все, не зміниться. УАФ може спробувати змінити всю цю історію: або заберуть права назад, або ліквідують цю Прем’єр-Лігу. Якщо Грімм розвалить чемпіонат, то в нас буде величезний скандал, який зараз нікому не потрібен.

Томас Грімм говорить про суд у Лозанні. Якщо УПЛ зараз буде звертатися до Лозанни, то там просто скажуть: «Ви спочатку вдома розберіться, пройдіть всі інстанції, шукайте діалог. А коли буде підписаний договір між клубами і УПЛ про те, щоб Лозанна це все розглянула, тоді лозанський суд може взяти все до уваги». УПЛ не має права напряму звернутися до Лозанни.

Зараз немає ніяких кроків назустріч.

Я читав останнє інтерв’ю Грімма і він підтвердив те, що я говорив: тендеру не було. Все, що було зроблено Прем’єр-Лігою за останні півроку – не спрацювало. І тепер Грімму треба зберегти обличчя і будь-якими методами зіштовхнути всіх у війну. Війну, в якій ніхто не переможе. Грімм збере манатки і повернеться до Швейцарії, а ми залишимося з тими проблемами, які є».

footballhub.com.ua