Мониторинг

Аналитика

«Политически» активный Коллина

dynamo.kiev.ua

2011-07-22 13:07

Телеканал «Перший національний»

Фрагмент передачі «Футбольний код», 18.07.11, 22:00

Ведучий (Андрій Столярчук): Тобто у нас, за великим рахунком, не має конкуренції, яка б допомогла кваліфікації цих арбітрів? Відіслати у другий дивізіон, нехай вони там підвищують кваліфікацію. Чи у нас в такому випадку не було б кому судити?

Гість в студії (Олександр Денисов): Вы понимаете, я же не гость из Италии, чтобы кого-то куда-то отсылать. Я могу выражать своё мнение.

Ведуча (Наталія Розинська): Це питання до пана Колліни, напевно?

Гість в студії (Олександр Денисов): Скоро, на фоне таких вот ошибок, у нас Наталья Рачинская будет единственным титулованным арбитром, которому также нужно будет вручить какую-нибудь звезду.

Ведуча (Наталія Розинська): Але зате пан Колліна приймає активну участь у різноманітних футбольних заходах політичного характеру.(!?)

Гість в студії (Михайло Метревелі, заступник гендиректора НТКУ): Когда Саша сказал про гостя из Италии, он имел в виду не Коллину.

Ведуча (Наталія Родзинська): Я думаю, що всі собі зрозуміли, кого він мав на увазі.

КОМЕНТАР

Як можна назвати цю передачу футбольною, якщо професійний рівень її ведучих віддзеркалюється у таких недолугих перлах? До того ж, хіба справжні футбольні авторитети ризикуватимуть своїм реноме, перебуваючи у компанії з невігласами, які навіть не здатні прослідкувати за логікою бесіди. Адже присутні в студії так і не з'ясували між собою, кого саме слід вважати «гостем з Італії». Кожен залишився при своїй думці. Очевидно ця обставина і спонукала ведучу зробити сенсаційну заяву про те, що П'єрлуїджі Колліна «приймає активну участь у різноманітних футбольних заходах політичного характеру».

З такою профільною кваліфікацією пані Родзинської не те що ігри другого дивізіону коментувати соромно, а й взагалі варто утриматися від будь-яких публічних розмірковувань про футбол. Тим паче напередодні проведення ЄВРО-2012. А раптом ще якусь відверту дурницю і про підготовку до європейського турніру запустять в ефір державного телебачення творці «закодованого футболу». Причому так, щоб УЄФА здригнувся від скандалу. Судячи з усього – до цього йде. Адже примітивна пародія на дискусію про футбольне життя, на жаль, знову і знову виходить в ефір Першого національного, задовольняючи самолюбство і амбіції самозакоханої пари, що наївно продовжує вважати себе фаховими  ведучими. Невже це справді комусь потрібно, коли на головному телеекрані країни спалахують такі з дозволу сказати – «зірки»?

(Блог Сергея ВАСИЛЬЕВА)

dynamo.kiev.ua/user/S.Vasiliev/actions/