Моніторинг

Аналітика

Знову Лозанна. Ще один клуб повстав проти ФФУ/УАФ

ФФУ/УАФ отримала ще одну судову справу у Лозанні. Позивач – футбольний клуб «Перемога» із Дніпра, якому було відмовлено в атестаті для участі у змаганнях Другої Ліги наступного сезону.

2019-07-02 19:30

Футбольний клуб «Перемога» подав позов до Спортивного Арбітражного Суду Лозанни щодо відмови в отриманні ліцензії ПФЛ. В команді звинувачують Атестаційний комітет, який, на думку «Перемоги», став місцем заробітку грошей. Клуб проходив попередні перевірки ФФУ/УАФ і не отримував жодних нарікань, однак у підсумку атестат так і не отримав.

У відповідь на неотримання дозволу заявитися до Другої Ліги Перемога подала апеляцію. Але Апеляційний комітет надав відповідь за 10 днів, вже після жеребкування календарів Першої та Другої Ліг і затвердження остаточних складів учасників змагань. «Перемога» перейшла у судову площину та на своїй сторінці у соцмережах оприлюднила інформацію про ряд рішень. Цитуємо:

«Отже, вже направлені судові рішення до Професійної футбольної ліги, Української асоціації футболу та виконавчої служби. При цьому Суд направив до УАФ та ПФЛ ухвали про забезпечення позовів. Зі свого боку нагадаємо, що невиконання рішень та ухвал судів несе за собою кримінальну відповідальність. Ми попереджаємо УАФ та ПФЛ, що відсутність реакції на рішення Суду матиме наслідки вже у вигляді кримінального провадження.

Відзначимо, що для об’єктивного розгляду справи Суд виніс ухвалу про забезпечення доказів у вигляді витребування усіх атестаційних справ команд-претендентів на участь у Другій Лізі сезону 2019/20 років. Також судом було винесено ухвалу про забезпечення позову, якою ЗУПИНЕНО дію рішення Комітету з атестації від 14.06.2019 та забороненно вчиняти будь-які дії, пов’язані з проведенням жеребкування та проводити жеребкування календаря у змаганнях серед команд клубів ІІ Ліги ПФЛ сезону 2019/2020 рр. Тому ми очікуємо, що Ліцензійний комітет УАФ надасть на вимогу Суду усі документи, на підставі яких проходили атестування і наша команда, і усі ті, хто вже отримав атестат для участі у Другій Лізі сезону 2019/20 рр. І знову таки, нагадуємо, що невиконання цієї ухвали несе за собою кримінальну відповідальність».

footballhub.com.ua