Персоны

Статьи

Григорій Суркіс привітав Стефана Решка з 70-річним ювілеєм

Віце-президент УЄФА Григорій Суркіс привітав видатного захисника київського «Динамо» Стефана Решка з 70-річним ювілеєм.

«ПРЕССИНГ»

2017-03-24 08:00

Шановний Стефане Михайловичу!

Від усього серця вітаю Вас із 70-річним ювілеєм! Із величезним задоволенням поздоровляю живу легенду українського спорту, одного з найкращих захисників в історії вітчизняного та європейського футболу, справжнього чемпіона за духом та характером.

Ваша колекція досягнень, до якої з-поміж іншого входять перемоги в Кубку кубків та Суперкубку УЄФА 1975 року, а також титули чемпіона й володаря Кубка СРСР у складі київського «Динамо», просто вражає. Вболівальники зі стажем досі із захватом згадують Вашу гру світового класу та видатні лідерські якості – і недарма, бо ж капітаном однієї з найкращих команд світового футболу 70-х не стають просто так!

Утім, не менш вагомі й Ваші здобутки за межами поля – педагога, правоохоронця, організатора змагань та популяризатора спорту. Упродовж багатьох років Ви також стояли на сторожі інтересів чесної гри у ролі очільника Контрольно-дисциплінарного комітету Федерації футболу України.
Стефане Михайловичу, у цей світлий день я щиро зичу Вам і Вашій родині миру, добробуту та невичерпного оптимізму. Здоров’я і щастя Вам!

З повагою,
віце-президент УЄФА                                      Григорій СУРКІС

pressing.net.ua