Персоны

Статьи

Олександру Іщенку – 65! Вітання від Григорія Суркіса

Сьогодні святкує свій День народження Олександр Іщенко, директор ДЮФШ «Динамо» ім. Валерія Лобановського. Ювіляра привітав віце-президент УЄФА Григорій Суркіс.

«ПРЕССИНГ»

2018-09-03 11:20

Олександру ІЩЕНКУ,
заслуженому тренеру України,
директору ДЮФШ «Динамо»
iм. Валерія Лобановського

Шановний Олександре Олексійовичу!

Від щирого серця вітаю Вас із 65-річчям!

Висловлюю свою глибоку повагу і велику шану людині, з якою я асоціюю поняття вірності справі, надійності та порядності.

Футбол ніколи не був для Вас рутиною, він – Ваше істинне покликання, якому Ви віддано служите протягом вже майже півстоліття.

У футбольному середовищі Ви є справжнім авторитетом, за якого говорять гра та результати керованих Вами команд – як на клубному рівні, так і на рівні збірних. Чи можна, наприклад, забути Вашу плідну працю у тренерському штабі молодіжної збірної України, чий яскравий виступ на континентальній першості в Португалії був осяяний срібним світлом?

На усіх посадах Ви зарекомендували себе мудрим керівником та справжнім командним гравцем. І мене дуже тішить, що Ваші безцінні знання та досвід вже не перший рік допомагають прогресувати, розвиватися та вдосконалювати свою майстерність юнакам з ДЮФШ «Динамо».

Щодо численних перемог, які вже здобули і які продовжують здобувати «біло-сині» у різних вікових категоріях, то вони лише підтверджують ефективність роботи, яку Ви проводите, і правильність напрямку, якого Ви дотримуєтесь. Впевнений, що серед хлопчаків, які зараз тренуються в динамівській академії, є й майбутні лідери першої команди.

Щастя Вам і здоров'я, дорогий Імениннику, успіхів в улюбленій справі, здійснення усіх заповітних мрій, миру і благополуччя в родині!

З повагою,
Григорій СУРКІС

pressing.net.ua