Турниры

ЕВРО-2020

Новини з табору збірної України: тренажери, теорія та поле

Недільний день у таборі національної команди розпочався із занять у тренажерному залі. Незважаючи на те, що робота на спортивних снарядах у денному графіку була позначена як «за бажанням», час їй приділили майже всі гравці.

Олександр ГЛИВИНСЬКИЙ, прес-секретар національної збірної України

2021-05-30 21:00

Хлопці добре знають, що підготовка до ігрових тренувань на полі складається з багатьох факторів – надто що тренери з фізпідготовки Іван Баштовий та Андреа Адзалін завжди поруч і готові спрямувати й підказати.


Перед обідом у команди відбулося теоретичне заняття. Підготовка до найближчого опонента, збірної Північної Ірландії, – у процесі.


Увечері синьо-жовті традиційно працювали на полі «Сонячного». Цього разу тренери приділили увагу технічним нюансам гри (пассінг), а також індивідуальній роботі з м’ячем. В ігрових серіях виконавці відпрацьовували  передачі та відбір м’яча з дотриманням структури гри. Інтенсивна робота тривала в цікавому ігровому ключі – тренери кожного разу пропонують гравцям нестандартні завдання, відтак праця аж ніяк не виглядає рутинною.


Список гравців, присутніх наразі на зборі

Воротарі: Георгій Бущан («Динамо»), Андрій Пятов, Анатолій Трубін (обидва – «Шахтар»), Андрій Лунін («Реал», Іспанія).

Захисники: Олександр Караваєв, Ілля Забарний, Віталій Миколенко, Олександр Тимчик, Олександр Сирота, Денис Попов (усі – «Динамо»), Микола Матвієнко, Сергій Кривцов (обидва – «Шахтар»), Едуард Соболь («Брюгге», Бельгія), Богдан Михайліченко («Андерлехт», Бельгія).

Півзахисники: Тарас Степаненко, Марлос, Георгій Судаков (усі – «Шахтар»), Сергій Сидорчук, Микола Шапаренко, Віктор Циганков, Богдан Лєднєв (усі – «Динамо»), Артем Бондаренко («Маріуполь»), Євген Макаренко («Кортрейк», Бельгія), Олександр Зубков («Ференцварош», Угорщина), Андрій Ярмоленко («Вест Гем», Англія), Руслан Маліновський («Аталанта», Італія), Роман Безус («Гент», Бельгія).

Нападники: Артем Довбик («Дніпро-1»), Артем Бєсєдін («Динамо»), Роман Яремчук («Гент», Бельгія).

uaf.ua