Турниры

ЕВРО-2020

Збірна України розпочала збір у Харкові

Сьогодні національна команда розпочала свій підготовчий збір у Харкові. Насправді збірна оселилася в готелі Superior & Golf Resort ще напередодні: тренерський штаб на чолі з керманичем Андрієм Шевченком, а також адміністративно-медичний корпус почали роботу на день раніше. Гравці ж, як і належить, прибули в розташування головної команди країни в понеділок.

Олександр ГЛИВИНСЬКИЙ

2019-10-07 13:07Більшість збірників прилетіла регулярним ранковим рейсом із Києва. У цій групі опинилися й легіонери Андрій Ярмоленко та Андрій Лунін. Решта футболістів, які виступають за кордоном – Руслан Маліновський, Едуард Соболь, Ігор Пластун, Євген Шахов, Олександр Зінченко та Роман Яремчук, – у зв’язку зі сполученням їхніх авіамаршрутів прибуде до розташування головної команди країни ближче до вечора.

Після заїзду основної групи гравців у них було більше години для адаптації в добре знайомих апартаментах готелю, що вже давно став для збірної затишною домівкою. Тиша заміської бази, мальовничі краєвиди та уважний персонал – усе це разом сприяє якнайкращому налаштуванню на відповідальні матчі.

Сьогодні ввечері синьо-жовті проведуть перше заняття – на стадіоні «Сонячний» неподалік готелю. Завтра у програмі команди – відкрите тренування на «Металісті», на яке наставники й гравці запрошують усіх уболівальників.

О 19.00 збірна чекатиме на побачення зі своїми відданими фанами, які завжди мотивують і підтримують хлопців у боротьбі за максимальний результат. За півгодини до цього головний тренер зустрінеться з представниками мас-медіа в конференц-залі арени.
ffu.ua