Турниры

ЕВРО-2020

Збірна України: відновлення й тренування у двох групах

Наступного дня після програшу Австрії синьо-жовті не змінили докорінним чином свій робочий графік, провівши традиційний день відновлення. Збірна України залишається у своєму розташуванні в Бухаресті, стежачи за розвитком подій в інших групах.

Олександр ГЛИВИНСЬКИЙ, прес-секретар збірної України

2021-06-22 23:13

У першій половині дня у хлопців була можливість трохи відпочити та відійти від негативних емоцій учорашнього матчу. Після обіду двоє гравців, Олександр Зінченко та Руслан Маліновський, зустрілися з представниками ЗМІ в Українському медіацентрі. Обоє зазначили, що сприймають критику вболівальників і вважають, що заслужили на неї. З іншого боку, збірники сподіваються на шанс виправити ситуацію та вийти до плей-офф, аби реабілітуватися перед усією країною та вболівальниками.

Увечері українці провели тренування на полі стадіону «Аркул де Тріумф». Традиційно для післяігрового дня футболісти, які вийшли у стартовому складі, здійснили невелику пробіжку навколо периметра газону та виконали відновлювальні вправи, зокрема, на розтягнення м’язів. Решта команди отримала повноцінне фізичне навантаження впродовж годинного тренування.

На вечері сьогодні команда привітала учорашнього іменинника Артема Довбика, який отримав святковий торт у подарунок.

Увечері на хлопців чекали відновлювальні процедури в сауні та басейні, а також масаж. І, звичайно, збірники з інтересом переглядатимуть вечірні матчі на Євро.

undefined

undefined

undefined

undefined

22 июня 2021 23:08

uaf.ua