Турниры

Глобус

Новини збірної: чисті тести та воротар з «молодіжки»

Передігровий день збірна України розпочала із чергових тестів на коронавірус. Ця частина життя футбольної команди стала обов’язковою: усі розуміють, що без цього улюблена гра, принаймні наразі, просто неможлива.

2020-10-09 22:47

Приємно було дізнатися по обіді, що всі офіційні дослідження дали негативний результат. Це означає, що всі 24 гравці в таборі синьо-жовтих допущені до участі в завтрашньому матчі Ліги націй УЄФА з Німеччиною.

Сьогодні вранці до команди приєдналися троє гірників – Віктор Коваленко, Марлос та Валерій Бондар, які ввечері з рештою партнерів провели офіційне тренування на полі НСК «Олімпійський». Окрім 22-х польових гравців, сьогодні, лише вдруге за збір, під час заняття працювали два діючі воротарі – Микита Шевченко та Георгій Бущан. Одному із цього дуету Андрій Шевченко довірить завтра пост номер один. До речі, у заявці головної команди країни буде й третій голкіпер. Після сьогоднішнього поєдинку «молодіжок» із табору U-21 до розташування національної збірної перебазується Дмитро Різник.

  
Передігрове тренування традиційно використовується тренерським штабом для напрацювання тактичної моделі та перевірки готовності футболістів до поєдинку. Чи була ця ігрова прикидка остаточною? Не факт, адже Андрій Шевченко привчив своїх підопічних до ранкового заняття в день пізнього матчу, тож завтра вранці синьо-жовті ще матимуть нагоду остаточно відпрацювати тренерські задуми.

Завершення дня напередодні матчу національна команда зустрічає в робочому настрої, із відчуттям виконаної роботи. Те, що було два дні тому, залишилося в минулому. Попереду – новий день, нова гра, новий шанс. І дуже важливо, що поєдинок відбудеться з нашими глядачами, підтримки яких збірники не відчували з листопада минулого року. Фактор майбутньої присутності фанів на трибунах сприяє відчутному піднесенню команди – усі з нетерпінням чекають суботи.

uaf.ua