Турніри

Ліга чемпіонів

Луческу: «Якщо буде неможливо грати в Києві, то ми зіграємо в Польщі»

2022-05-13 10:06

Головний тренер «Динамо» Мірча Луческу в інтерв'ю WP SportoweFakty поділився своїми враженнями від підтримки його команди у Польщі та виявив бажання, щоб кияни грали свої міжнародні матчі саме в цій країні.

«Одразу після товариського матчу з «Легією» я сказав президенту клубу Ігорю Суркісу, що було б добре зіграти наші єврокубкові матчі тут, у Польщі.

Польща – чудове місце для таких матчів, адже тут чудова атмосфера та багато українців. Звичайно, найкраще було б зіграти в Києві, але якщо це виявиться неможливим, ми зіграємо в Польщі. Я впевнений, що на такі матчі прийшло б багато українських вболівальників, ми б почувалися як вдома. Це було б дуже важливо для нас, для України.

Де саме ми б грали? Польща — досить велика країна, у вас багато чудових стадіонів. Ви можете легко вмістити і нас, і «Шахтар». І «Динамо», і «Шахтар» приймають рішення в інтересах своїх клубів. Це нормально.

Як я вже казав, найкраще було б грати в Києві. Крім того, я запропонував президенту Суркісу, щоб ми почали підготовку там. Щоб показати, що ми не боїмося. І якщо там неможливо грати, ми хочемо грати в Польщі. І кваліфікаційні матчі, і груповий етап, якщо вдасться туди вийти», – сказав Луческу.dynamomania.com