Турниры

Лига чемпионов

Кличко: «Підготовку до фіналу ЛЧ буду перевіряти особисто»

Київ повинен на найвищому рівні організувати фінал Ліги чемпіонів УЄФА в травні та продемонструвати спроможність міста проводити заходи такого рівня. Про це міський голова Віталій Кличко заявив на засіданні організаційного комітету з підготовки та проведення у Києві фіналу Ліги чемпіонів УЄФА.

Sport.ua

2018-02-24 19:11

«Ми повинні презентувати Київ найкращим чином. Щоб всі гості, які до нас приїдуть, захотіли повернутися в наше місто знову, розповідали про нього в своїх країнах», – сказав Віталій Кличко.

Він нагадав, що фінал Ліги чемпіонів відбудеться вже за три місяці. Тож місто активно готується до його проведення.

«Фінал Ліги чемпіонів УЄФА наше місто прийматиме вперше. І ми повинні все зробити на найвищому рівні і бездоганно. Для цього наша команда має відпрацювати професійно і злагоджено», – підкреслив мер і додав, що досвід проведення «Євробачення» в 2017 році показав, що Київ здатен організовувати великі міжнародні події на високому рівні. Тож столиця має нагоду в травні довести це ще раз.

Віталій Кличко звернув увагу членів оргкомітету, що заплановані заходи мають бути здійснені своєчасно, відповідально та якісно. А також доручив керівникам усіх структурних підрозділів КМДА, задіяних у підготовці чемпіонатів, невідкладно визначити слабкі місця та проблеми, на яких варто зосередитися.

Голови райдержадміністрацій повинні потурбуватися про благоустрій і чистоту територій у районах столиці, що їм підпорядковані.

«Буду перевіряти особисто і без попереджень», – наголосив мер.

«Також місто має належним чином забезпечити комфортне та безпечне транспортне обслуговування гостей. Вся логістика має бути продумана до найменших деталей», – зазначив Віталій Кличко.

Фінал Ліги чемпіонів відбудеться 26 травня на НСК Олімпійський.

sport.ua