Молодіжна збірна України виходить у фінал Меморіалу Лобановського

Підопічні Руслана Ротаня у півфіналі змагань без проблем обіграли команду Кіпру, забивши у ворота суперника три м`ячі.

Прес-служба ФФУ

2019-06-03 20:19

Турнір Валерія Лобановського збірна України відкривала поєдинком проти команди Кіпру. Із перших хвилин підопічні Руслана Ротаня взяли м'яч під свій контроль, не даючи супернику й шансу для контргри. Щоправда, до небезпечних моментів синьо-жовті свої атаки практично не доводили. І тільки коли Кіпр трохи розбігався, українці відкрили рахунок. На 29-й хвилині довга передача до воріт суперника завершилася помилкою воротаря на виході, чим скористався Кожушко, відправивши м'яч у порожні ворота. 1:0. І в подальшому до кінця першого тайму наша команда контролювала хід гри, але рахунок так і не змінився.

А вже в самому дебюті другого тайму українці відзначилися вдруге, точніше кіпріоти їм допомогли, забивши у свої ворота. А на 58-й хвилині питання про переможця було знято. Помилкою оборони суперника скористався Топалов, який вразив незахищені ворота. 3:0.

У другій половині другого тайму за рахунок великої кількості замін темп гри помітно впав, але це не стало на заваді для українців, які й надалі створювали гольові моменти. Так, перед самою заміною Кожушко влучив у штангу, удар Лєднєва парирував воротар...

Останні хвилини поединка команди вже догравали. Можливо, українці вже не хотіли добивати опонента, а кіпріоти не знали, як створити проблеми біля воріт Трубіна, який у другому таймі замінив Кожухаря.

У підсумку 5 червня команда Руслана Ротаня у фіналі Турніру Валерія Лобановсокого зіграє з Ізраїлем – торішнім фіналістом...