Сборная Украины (U-17) стала победителем «Кубка развития»

2018-01-29 11:54

Підопічні Олега Кузнецова у вирішальному поєдинку міжнародного турніру, що проходив у столиці Білорусі, обіграли однолітків з Ізраїлю.

На Кубку розвитку, який зібрав 12 європейських юнацьких збірних (футболісти 2001 року народження), збірна України посіла перше місце! На шляху до тріумфу команда Кузнецова здобула п'ять перемог, при цьому забивши у ворота суперників 13 м'ячів, а пропустивши лише три.

У вирішальному матчі турніру синьо-жовті в нелегкій боротьбі обіграли Ізраїль із рахунком 2:1. Відзначимо, що обидва м'ячі українці забили в результаті виконання стандартних положень. На 50-й хвилині після влучання Волошиним у штангу м'яч у ворота добив Сікан. На 64-й хвилині Волошин же став автором гольового пасу. Його подачу зі штрафного на ближній стійці замкнув Надольський. 2:0. Все, що змогли зробити ізраїльтяни, так це на 78-й хвилині скоротити розрив. 2:1.

Кубок розвитку-2018

Україна (U-17) – Ізраїль (U-17) – 2:1 (0:0)
Україна (U-17): Нещерет, Біловар, Ярош, Данилюк (Мудрик, 41), Бодня (Ауссі, 41),  ХОНДАК, Підручний, Дероган (Надольський, 41), Шулянський, Волошин, Варяник (Сікан, 41).
Голи: Сікан (50), Надольський (64) – Офек (78).

1

ВП – виграш по пенальті, ПП – поразка по пенальті.
Зазначимо, що за перемогу в матчі у фінальному етапі нараховувалося 3 очки, за поразку – 0. У разі нічийного результату після закінчення основного часу гри переможець визначався за допомогою серії пенальті (перемога – 2 очки, поразка – 1).