ЄВРО-2023 (U-21). Північна Македонія – Україна 1:1

Виграючи по ходу зустрічі, підопічні Руслана Ротаня не втримали перемогу в Скоп’є.

2021-11-11 16:43

Матч проти македонців у рамках відбірного турніру ЄВРО-2023 (U-21) був стратегічно важливим для збірної України, оскільки в разі перемоги наша команда відривалася б від цього суперника в турнірній таблиці.

І з перших хвилин поєдинку стало помітно, що українці вийшли на поле з наміром перемогти. М'яч зрідка гостював на половині поля синьо-жовтих. Щоправда, до небезпечних моментів біля воріт господарів справа не доходила, але це можна було назвати своєрідною розвідкою, пошуком слабких місць македонців.

А вже із середини тайму почали з'являтися й гольові моменти біля воріт Денковського. Шкода тільки, що з точністю в українців були проблеми. Могли забивати Криськів, двічі Мудрик (в одному з епізодів півзахисник влучив у поперечину), але м'яч не йшов у ворота. І тоді ініціативу до своїх рук взяв центральний захисник. На 43-й хвилині після подачі кутового від Мудрика Сирота вистрибнув вище за всіх у штрафному господарів і головою вразив ціль. 0:1.

Початок другого тайму також був повністю за українцями. У македонців шансів відігратися не було, але безглузда помилка в обороні призвела до того, що рахунок зрівнявся. На 58-й хвилині герой першого тайму Сирота схибив, віддаючи поперечну передачу на Батагова. М'яч перехопив Гроздановський, який у ближньому бою переграв Трубіна. 1:1. Це був перший удар македонців у площину воріт.

Не можна сказати, що після цього підопічні Руслана Ротаня виявилися пригніченими, але в атаці гра явно розладналася. Однак коли на 74-й хвилині Ванат із меж воротарського не зміг вразити ціль, почався відкритий футбол, м'яч у середині поля практично не затримувався. А наприкінці зустрічі українці влаштували штурм воріт македонців. На 90+3-й хвилині Бондаренко влучив у поперечину. На жаль, на цьому все й закінчилося. 1:1.