U-18: українці в Чехії стартували з нічиєї

2019-08-21 11:39

На міжнародному турнірі Вацлава Єжека підопічні Володимира Єзерського розійшлися миром з однолітками зі Словаччини.

Сьогодні юнацька збірна України U-18 (футболісти не старші 2002 року народження) стартувала на традиційному турнірі Вацлава Єжека, що проходить у Чехії.

У поєдинку зі словаками підопічні Володимира Єзерського відкрили рахунок. На 14-й хвилині дальній удар вийшов у Еріка Шуранова, який, до речі, приєднався до команди вже на місці змагань. Суперник відігрався на 60-й хвилині, скориставшись помилкою українців при виході з оборони. Словаки заробили штрафний і чітко його реалізували. 1:1.

Турнір Вацлава Єжека

Україна (U-18) – Словаччина (U-18) – 1:1 (1:0)
 Шуранов (14) – Мойзис (60).
Україна (U-18): Зновенко, Гук, Мащенко, Брама, Кулаковський, Соловйов (Слюсар, 73), Дідик, Бражко, Чідомере (Брук, 81), Здирко (Волинець, 56), Шуранов.

Свій другий і останній матч у групі на турнірі Вацлава Єжека підопічні Володимира Єзерського проведуть 21 серпня проти збірної Північної Македонії.