Молодь

«Динамо» (U-19) – чемпион Украины сезона-2017/18!

2018-05-26 11:22

У п'ятницю, 25 травня, відбувся матч 25-го туру чемпіонату U-19 між київським «Динамо» та кам'янською «Сталлю». Команди зустрілися на полі навчально-тренувальної бази «Динамо» (Київ) у Чапаєвці.

Київське «Динамо» вийшло вперед у рахунку вже на другій хвилині поєдинку. Владислав Наумець підхопив м'яча майже на лінії штрафного майданчика «Сталі», обіграв суперника та виконав простріл, на який відгукнуся Максим Духан, перевівши «шкіряного» у ворота кам'янської команди.

Минуло десять хвилин – і «Сталь» реабілітувалася. Після навісу з лівого флангу Денис Устименко ударом головою влучив у правий нижній кут воріт «Динамо». Рахунок став знову нічийним – 1:1.

У середині першого тайму «біло-сині» знову повели у рахунку. Вадим Мащенко віддав передачу на Духана, Максим добре прийняв м'яча та повз голкіпера і захисника результативно пробив по воротах «Сталі». Таким чином Максим Духан оформив дубль і вдруге вивів свою команду вперед у рахунку в цьому матчі – 2:1.

На 39-й хвилині кияни збільшили перевагу. Артур Ващишин виборов м'яча у суперника та віддав передачу на Мащенка. Вадим виконав простріл із лівого флангу – і Євгеній Ісаєнко, вчасно добігши на потрібну позицію, із близької відстані у падінні поцілив м'ячем у ворота команди із Кам'янська. На перерву команди пішли за рахунку 3:1 на користь київського «Динамо».

У другому таймі кияни продовжили володіти перевагою та створювати моменти, проте більшу частину другої половини гри вони не ставали результативними. За п'ятнадцять хвилин до завершення матчу «біло-сині» вчетверте відзначились у воротах «Сталі». Після подачі кутового з лівого флангу Олександр Мельник головою вразив сітку воріт кам'янської команди. Таким чином рахунок став 4:1 на користь киян.

Але на 81-й хвилині «Сталь» зменшила відставання на табло. Після подачі від Микити Кіщука з лівого флангу Нікіта Жарий головою влучив у ворота «Динамо».

Тож матч завершився перемогою київського «Динамо» у передостанньому матчі сезону із рахунком 4:2.

Після матчу відбулася урочиста церемонія нагородження чемпіона України. Команді київського «Динамо» U-19 вручили золоті медалі та кубок. Вітаємо переможців із третьою поспіль перемогою в чемпіонаті U-19!