Молодь

U-21. Україна зіграла внічию в дебютному матчі Ротаня

Маючи колосальну ігрову перевагу, підопічні Руслана Ротаня не змогли пробити оборону молодіжної збірної Естонії.

2019-03-21 17:30

Сьогодні матчем проти молодіжної збірної Естонії збірна України U-21 розпочала програму контрольних поєдинків у Туреччині в рамках міжнародного турніру, в якому також беруть участь збірні Казахстану, Латвії та Македонії. Це був дебютний поєдинок Руслана Ротаня на чолі синьо-жовтої команди.

Нагадаємо, що змагання в Белеку проходитимуть за коловою системою з двома винятками. Оскільки молодіжні збірні Латвії та Естонії (як і команди Казахстану та Македонії) потрапили до однієї групи відбору на Євро-2021 (U-21), матчі між ними проводитися не будуть.

У зв'язку з цим для визначення переможця турніру в очковий залік кожної команди підуть тільки три поєдинки. Таким чином, українці стануть єдиною збірною, яка в Туреччині зіграє чотири матчі, однак зустріч з Естонією у будь-якому випадку не додала б їм очок. А от для естонців цей поєдинок мав турнірне значення.

Перші хвилини гри проти прибалтів пройшли в рівній боротьбі, можливо, трохи гостріше діяли естонці. Однак хвилини із 20-ї синьо-жовті прибрали ініціативу до своїх рук. Контроль м'яча й колективний відбір не давали опонентам часто переходити середину поля. Ще в першому таймі підопічні Ротаня повинні були забивати не раз, однак воротар збірної Естонії рятував ситуацію, а деколи українців підводила неточність.

І після перерви перевага збірної України не викликала сумнівів. На кілька голів синьо-жовті так точно награли. Один тільки Смирний міг забивати двічі. Під кінець поєдинку естонці діяли на відбій, але таки вистояли під тиском нашої команди. 0:0.

Міжнародний турнір Antalya Cup 2019

Естонія (U-21) — Україна (U-21) — 0:0

Україна (1-й тайм): Білик, Биков, Мілованов, Семеніхін, Лебеденко, Лєднєв, Різьє, Алібеков, Луньов, Козак, Русин. (2-й тайм)Кожухар, Якимець, Бабогло (Романчук, 66), Чеберко, Стецьков (Дубінчак, 66), Чех, Смирний, Путря, Кравчук, Вантух, Топалов.