U-17: друга поразка на Євро-2017

Юнацька збірна команда України, сформована з гравців 2000 року народження, у матчі другого туру групового раунду фінальної частини чемпіонату Європи, що проходить у Хорватії, поступилася своїм англійським одноліткам – 0:4.

Прес-служба ФФУ

2017-05-07 18:30

Британці, які в першому турі здолали команду Норвегії (3:1), досить активно розпочали зустріч, проте й українці прагнули реабілітуватися за прикру поразку від Нідерландів на старті турніру. Підопічні Сергія Попова намагалися відповідати своєю атакою на кожний гострий випад суперника. Але якщо англійці змушували кіпера українців Джуніора Лтайф Дані вступати у гру, то «синьо-жовтих» у завершальній фазі наступу підводила точність.

Звідси – й статистичні дані: до 30-й хвилини зустрічі англійці нанесли сім ударів по воротам українців, три з яких прийшлися у площину, тоді як в активі «синьо-жовтих» було лише два «постріли» повз ворота. А один із ударів номінальних господарів поєдинку став гольовим: Джордж Макікрен після передачі Джейдона Санчо змусив капітулювати воротаря нашої збірної.

Фатальним же для українців став відрізок з 32-ї по 36-у хвилини, протягом якого підопічні Стівена Купера двічі вразили ворота «синьо-жовтих», а злим генієм нашої команди став все той же Джейдон Санчо. Спочатку він асистував Брюстеру в епізоді з другим голом англійців, згодом – влучив у каркас воріт, а потім – забив сам, скориставшись передачею Макікрена. Міг Санчо ще до перерви відзначитися ще раз, але відмінно зіграв Лтайф, врятувавши партнерів.

По перерві, після ряду замін, українці вирівняли гру, створювали моменти, покращили статистику, але, на жаль, не тільки не забили бодай гол престижу, а й пропустили самі. Вистоявши під час шалених атак «синьо-жовтих» – Ващишин влучив у каркас воріт, після одного з ударів Супряги відмінно зіграв Берсик, а в іншому гольовому моменті форварда «Дніпра» підвела влучність, англійці забили. Барлоу, який з’явився на полі під завісу другому тайму, свого шансу не втратив.

0:4 – прикра поразка, а свій заключний матч на груповому етапі Євро-2017 підопічні Сергія Попова проведуть у середу, 10 травня, проти команди Норвегії.

Англія U-17 – Україна U-17 – 4:0
Макікран (20), Брюстер (32), Санчо (36), Барлоу (69).
Англія: Берсик – Ейома, Гібсон, Макікран, Геї, Панзо, Фоден (Лоадер, 59), Оуклі-Бут (Барлоу, 66), Брюстер, Хадсон-Одої, Санчо (Сміт-Роу, 74).
Україна: Лтайф – Слива, Снурніцин, Супряга, Кащук, Ващишин (Волошин, 75), Ісаєнко, Малишкін (Куртяк, 41), Харжевський, Білошевський, Мащенко (Цитаїшвілі, 41).