Молодь

Турнир Лобановского. Узбекистан дарит шанс Украине

2021-05-28 10:53

Мінімальна перемога узбекистанців дозволяє збірній України поборотися за перемогу в нинішніх змаганнях.

У другий день Турніру Валерія Лобановського молодіжна збірна Узбекистану зустрічалася з Азербайджаном, кривдником української команди. Підопічні Мілана Обрадовича вже сьогодні могли стати переможцями змагань, якби обіграли Узбекистан в основний час або в серії пенальті (за регламентом після нічийного результату в основний час пробивається серія 11-метрових, і за її підсумками командам нараховується два очки за перемогу й одне – за поразку).

Утім, перший тайм був за узбекистанцями. І якщо за володінням м'ячем перевага підопічних Тимура Кападзе була істотною, то за гольовими моментами азійська команда повністю перевершила противника. Їх біля воріт Самігулліна вистачило б не на один поєдинок. Але в більшості своїй неточність не дозволила збірній Узбекистану піти на перерву, ведучи в рахунку.

Із початком другого тайму узбекистанська команда знову пішла вперед. Моменти біля воріт азербайджанців виникали досить часто, але знову на шляху м'яча ставав кіпер або узбекистанці не влучали у ворота. Наприклад, на 65-й хвилині Ібрагімов ударом зі штрафного пробив у поперечину. Але те, що не вдалося Ібрагімову, на 75-й хвилині зробив Джалоліддінов. 0:1. Усі спроби азербайджанців відігратися були марними. Більше того, якби не Самігуллін, то рахунок міг би бути куди більшим...

Перемога Узбекистану зберегла інтригу в турнірі до останнього ігрового дня.