Сборная Украины U-17 победила Израиль

2019-02-28 14:51

У другому товариському матчі на навчально-тренувальному зборі, присвяченому підготовці до еліт-раунду чемпіонату Європи-2019, юнацька збірна України (футболісти не старші 2002 року народження) виявилася сильнішою за однолітків з Ізраїлю.

Після нічиєї в першому поєдинку (2:2) цього разу команда Володимира Єзерського перемогла, завдяки голу на останній хвилині зустрічі.

У матчі взяли участь вісім динамівців, а двоє з них відзначилися забитими м’ячами.

Першими забили господарі на 31-й хвилині, але на перерву команди пішли за нічийного рахунку завдяки точному удару Абдуллаєва. Після перерви вже українці вийшли вперед. Гол на 64-й хвилині забив півзахисник «Динамо» Артем Кулаковський. Та за п'ять хвилин ізраїльтяни відігралися. І все ж останнє слово було за синьо-жовтими. На 90-й хвилині крапку в матчі поставив захисник «Динамо» Ілля Забарний.

Товариський матч

Ізраїль (U-17) – Україна (U-17) – 2:3 (1:1)

Україна: Зновенко, Егбуджуо (Скорко, 58), Якубів (Ванат, 46), Вівчаренко (Блізніченко, 46), Забарний, Емере (Даніловський, 70), Слюсар (Рубчинський, 46), Гончарук, Ісадченко(Бражко, 46), Батагов, Абдуллаєв (Кулаковський, 46).

Голи збірної України: Абдуллаєв (37), Кулаковський (64), Забарний (90).

Завтра збірна України повернеться додому, а вже 15 березня у команди розпочнеться безпосередня підготовка до еліт-раунду Євро-2019.

Нагадаємо, що 25-го, 28-го й 31 березня підопічні Володимира Єзерського у цьому турнірі зустрінуться зі збірними Косова, Греції та Іспанії відповідно. До фінальної частини чемпіонату Європи вийдуть 15 команд (переможці восьми груп еліт-раунду та сім кращих других збірних). Ірландія як господар змагань отримала пряму перепустку на Євро-2019, що проходитиме з 3 по19 травня.