U-19: юнацька збірна України програла румунам

2019-09-09 10:33

Зігравши два контрольні поєдинки зі збірною Румунії, підопічні Олега Кузнецова завершили домашній тренувальний збір.

Сьогодні юнацька збірна України U-19 (футболісти не старші 2001 року народження) у рамках підготовки до кваліфікації чемпіонату Європи провела другий спаринг із румунськими однолітками. Нагадаємо, що перша зустріч цих суперників 6 вересня завершилися внічию – 2:2.

До середини першого тайму спостерігалася приблизно рівна гра, а потім українці все-таки змусили супротивника більше оборонятися. Двічі міг забивати Станіслав Біблик, але нападнику трохи не пощастило. Утім, уже на шостій хвилині другого тайму перевага синьо-жовтих утілилася в гол. Точним ударом відзначився Максим Гірний.

Але незабаром суперник відновив рівновагу в рахунку. Більше того, під завісу поєдинку румунам вдалося ще двічі вразити ворота збірної України. У підсумку – 1:3.

Україна (U-19) – Румунія (U-19) – 1:3 (0:0)
Голи: Гірний (51) – (57), (85) (90+3, з пенальті).
Україна: Моргун, Снісар (Ярош, 60), Хондак (Якуба, 67), Драмбаєв (Мудрик, 60), Ауссі, Михайленко (Гуров, 46), Гудзинський, Батагов, Шулянський (Надольський, 46), Духота (Волошин, 60), Біблик (Гірний, 46).

Нагадаємо, що даний збір був одним з етапів підготовки до кваліфікації Євро-2020 (U-19), матчі якої команда Олега Кузнецова проведе 13-го, 16-го й 19 листопада. Суперниками українців у боротьбі за путівки до еліт-раунду змагань будуть збірні Швеції, Словенії та Естонії.