Турниры

Молодежь

Турнір Валерія Лобановського (U-21). Україна – Азербайджан 0:1. Відігратися не вдалося

Підопічні Руслана Ротаня пропустили єдиний гол в першому таймі матчу проти Азербайджану й нічим не змогли відповісти супернику.

2021-05-26 19:35

Під час поточного збору в молодіжної збірної України заплановано три поєдинки, два з яких – у рамках міжнародного Турніру Валерія Лобановського. Підопічним Руслана Ротаня належало відстояти титул, який вони завоювали у 2019 році (у 2020-му змагання не проводилися).

Через коронавірусні проблеми до Києва не змогла приїхати «молодіжка» Тунісу, тому на турнір, крім господарів, заявилися команди Узбекистану й Азербайджану. Саме з азербайджанцями синьо-жовті стартували на цих змаганнях.

Із перших хвилин гості якоюсь мірою здивували українців своєю активністю. Вже на першій хвилині біля наших воріт була небезпека, але Елізада з лівого флангу атаки пробив повз ціль. Збірна Азербайджану щільно грала з українськими футболістами, які все ніяк не могли організувати гідну відповідь. І поки гра йшла здебільшого в центрі поля, на 16-й хвилині в одній з атак підопічні Мілана Обрадовича заробили стандарт, і він виявився результативним. Елізада з лівого флангу подав на дальню штангу, а там спритнішим за всіх виявився Гурбанлі. 0:1.

Після пропущеного м'яча українці активізувалися, м'яч став частіше гостювати на половині поля азербайджанців, але гольовий момент команда Руслана Ротаня змогла створити лише одного разу. На 35-й хвилині Мудрик скористався помилкою суперника, відпасував у центр на Очеретька, у якого удар в упор не вийшов. Правда, на дальній штанзі міг замкнути обрізку партнера Супряга, але нападник пробив вище воріт із забійної позиції. Був ще шанс у Сікана, однак Данилу не вдався удар з лінії воротарського.

Друга 45-хвилинка розпочалася з атак збірної України, яка якщо й не притиснула суперника до воріт, але часто нагнітала ситуацію  біля штрафного азербайджанців. Передумов для взяття воріт вистачало, проте найнебезпечніший момент у дебюті тайму був тільки у Ваната, якому з близької відстані зовсім трохи не вистачило, щоб влучити в ціль.

Хвилини з 70-ї азербайджанці почали тягнути час. Перевага у володінні м'ячем української команди була тотальною, а ось із гостротою біля воріт гостей з'явилися проблеми. До того ж на 77-й хвилині отримав травму й попросив заміну мотор команди Олег Очеретько. Утім, усе той же Ванат міг стати рятівником синьо-жовтих, але на 81-й, 87-й і 90+3-й хвилинах на його постріли впритул реагував воротар азербайджанців.

У підсумку підопічним Руслана Ротаня так і не вдалося відігратися, що дуже ускладнило завдання виграти нинішній Турнір Валерія Лобановського.

Турнір Валерія Лобановського

УКРАЇНА (U-21) – АЗЕРБАЙДЖАН (U-21) – 0 1
Гол:
Гурбанлі (17).
Україна (U-21): Моргун, Кузик (Алефіренко, 46), Таловєров, Вівчаренко, Драмбаєв (Снурніцин, 46), Бражко (Ярмолюк, 71), Батагов (Литвиненко, 46), Очеретько (Муравський, 78), Мудрик (Кравчук, 71), Супряга (В'юнник, 46), Сікан (Ванат, 46).
Азербайджан (U-21): Мехбалієв, Ахмадов (Алієв, 90+4), Хусейнов (Агджабаєв, 46), Челік, Хусейнлі, С.Абдуллазада (Рзаєв, 46), Р.Абдуллазада (Зулфугарлі, 61), Сєїдов, Валізада (Гарахмадов, 89), Елізада (Д.Джафаров, 61), Гурбанлі (В.Джафаров, 61).
Попереджені: Сікан, Батагов, Литвиненко – Хусейнлі, Гурбанлі.
Арбітр: Сергій Бойко (Україна).
26 травня. Київ. НТК ім. В.Баннікова.

27.05.2021
Азербайджан (U-21) – Узбекистан (U-21). Київ. «Оболонь-Арена». 17.00

28.05.2021
Україна (U-21) – Узбекистан (U-21). Київ. НТК ім. В. Баннікова. 17.00

uaf.ua