Турниры

Молодежь

Попов: «В матчах с Латвией и Андоррой нужно было взять шесть очков»

2018-09-15 17:09

У двох поєдинках відбірного турніру чемпіонату Європи молодіжна збірна України свій план-мінімум виконала. Синьо-жовті хоч і мінімально, але виграли в Латвії (3:2) та Андорри (1:0). Не останню роль у цих матчах відіграв дебютант колективу, один із наймолодших футболістів команди Олександра Головка, 19-річний Денис Попов. Більше того, захисник київського «Динамо» навіть став автором м'яча, забитого у ворота латвійців.

– Денисе, які відчуття від дебютної роботи в молодіжній збірній?
– Усе було чудово. Мене добре прийняли в команді. Ми один одного підтримували, і це, напевно, допомогло нам досягти максимального результату й продовжити боротьбу за путівку на чемпіонат Європи.

– Результат максимальний, але чому за рахунком так складно далися перемоги над Латвією та Андоррою?
– Гадаю, тому, що в молодіжній збірній було багато нових виконавців. Десь мала місце незіграність футболістів. Свою роль зіграла й слабка реалізація, але знову ж таки, зараз головне, що збірна України здобула шість очок.

– У першому таймі матчу з латвійцями ти відкрив рахунок. Міг припустити, що в подальшому доведеться виривати перемогу в суперника?
– Якщо чесно, то ні. Напевно, десь усе-таки промайнула заспокоєність за рахунку 2:0 на нашу користь, і прибалти змогли відігратися. Добре, що майже відразу Віті Коваленко вдалося забити, як з'ясувалося, переможний м'яч.

– Коли Швед не реалізував пенальті під завісу поєдинку з Андоррою, настрій не зіпсувався?
– Не встиг (посміхається). Адже за хвилину Мар'ян реабілітувався, забивши класний гол із гри.

– Зараз навіть дві перемоги не гарантують молодіжній збірній України потрапляння до стикових матчів…
– Ми все одно будемо налаштовуватися на максимальний результат у поєдинках із Шотландією і Голландією, а там вже як вийде. Будемо сподіватися, що зірки зійдуться.

ffu.ua