Украина (U-18): волевая победа над Северной Македонией

2019-08-22 09:56

Вчора юнацька збірна України U-18 (футболісти не старші 2002 року народження) зіграла свій другий поєдинок у Чехії на турнірі Вацлава Єжека. Після нічиєї зі словаками (1:1) цього разу підопічним Володимира Єзерського вдалося святкувати перемогу в зустрічі з Північною Македонією – 2:1.

Уже на 5-й хвилині синьо-жовті пропустили м’яч у свої ворота. Але під завісу першого тайму влучний постріл вдався гравцю львівських «Карпат» Денису Соловйову. 1:1. А вирішальній гол на 80-й хвилині забив представник «Дніпра» Максим Волинець.

Турнір Вацлава Єжека

УКРАЇНА (U-18) – ПІВНІЧНА МАКЕДОНІЯ (U-18) – 2:1 (1:1)
Слюсар (45), Волинець (80) – ??? (5).
Україна: Зновенко, Ізотов (Мащенко, 78), Кузик, Бражко, Слюсар, Тлумак, Волинець (Здирко, 90+2), Савенюк (Шуранов, 73), Коваль (Соловйов, 46), Кулалаєв, Брук.

Тепер синьо-жовті чекають матчу збірних Словаччини й Північної Македонії. Тільки після цієї зустрічі стане відомо, за яке місце в стиковому поєдинку зіграє команда Володимира Єзерського.