Украина

Калейдоскоп

Андрія Кожем’якіна обрано членом виконавчого комітету НОК України

12 грудня 2019 року відбулася XXXIV Генеральна асамблея Національного олімпійського комітету України, під час якої Голову Комітету з питань молоді і спорту Андрія Кожем’якіна обрано членом виконавчого комітету Національного олімпійського комітету України.

Василь ЧЕСНОКОВ, «Пресинг»

2019-12-12 21:12

Під час свого виступу Голова Комітету від імені Комітету з питань молоді і спорту привітав учасників Генеральної асамблеї, повідомляє Кomsport.rada.gov.ua. Андрій Кожем’якін зазначив, що на сьогоднішній день спорт відіграє все важливішу роль в соціальному житті кожної країни.

«Ми всі радіємо, коли українські спортсмени перемагають на міжнародних спортивних змаганнях, коли лунає Державний Гімн та майоріє жовто-блакитний Прапор. Однак, для успішного виступу збірних команд України на міжнародних форумах, звичайно потрібна всебічна підтримка як держави, так і громадських організацій, що опікуються спортом вищих досягнень та популяризують здоровий спосіб життя», – підкреслив А.Кожем’якін.

Також Голова Комітету наголосив на тому, що саме завдяки активній роботі всього колективу Національного олімпійського комітету українські спортсмени й надалі поповнюють скарбницю медалей та висловив впевненість, що наші олімпійці вдало виступлять і на літніх Олімпійських іграх 2020 року в Токіо, що сприятиме посиленню міжнародного авторитету нашої держави та підтвердить незламність українського духу.

Як Голова Комітету з питань молоді і спорту Андрій Кожем’якін запевнив учасників 34-ї Генеральної Асамблеї НОК України, що Комітет завжди підтримував та буде підтримувати олімпійський, паралімпійський та неолімпійський спорт, зокрема пропозиції Міністерства культури, молоді та спорту України до законодавчого забезпечення сфери фізичної культури і спорту, що спрямовані на підтримку професійного та масового спорту, боротьби з допінгом у спорті, а також реформ у спорті, які підуть на користь українських атлетів.

Завершуючи свій виступ, Андрій Кожем’якін побажав олімпійській родині не зупинятися на досягнутому, натхнення та успіхів заради створення сприятливих умов для розвитку олімпійських видів спорту.

Доречно зауважити, що Андрій Кожем’якін – з тих спортивних керівників, які не тільки вирішують глобальні питання, але і подають хороший особистий приклад ставлення до спорту. Як відомо, він дуже пристойно грає в теніс, а крім того – періодично виходить на футбольне поле.

Наприклад, в 2018 році Кожем’якін брав участь в товариському футбольному матчі команд українських та німецьких парламентаріїв, який відбувся в Німеччині в рамках робочого візиту делегації Верховної Ради і завершився перемогою гостей з рахунком 6:0.

21 вересня 2019 року за ініціативи Голови Комітету Андрія Кожем’якіна та підтримки Секретаря Комітету Григорія Суркіса на навчально-тренувальній базі «Динамо» в Конча-Заспі відбувся Благодійний турнір з футболу серед народних депутатів України IX скликання.

А кілька днів тому Андрій Анатолійович узяв участь у традиційному поєдинку між командами Верховної Ради України та Великих Національних Зборів Туреччини. До речі, перед початком матчу, який відбувся на стадіоні навчально-тренувальної бази «Динамо» Київ, Голова Комітету Верховної Ради України з питань молоді та спорту привітав зі святом футболу гостей Великих Національних Зборів Туреччини, а також українських парламентарів, ветеранів українського футболу та всіх присутніх.

Словом, є всі підстави вважати Андрія Кожем’якіна футбольною людиною. Ну а в черговому матчі парламентаріїв України і Туреччини перемогла дружба – 1:1. По завершенню матчу, українська команда передала гостям почесний Кубок, а Почесний Президент ФК «Динамо» Київ Григорій Суркіс подарував гостям із Туреччини футбольний м’яч з фотографіями і автографами гравців столичного клубу.

pressing.net.ua