Украина

Калейдоскоп

Павелко зустрівся з першим віце-президентом Асоціації футболу Китаю

Президент Федерації України Андрій Павелко відвідав з робочим візитом Китай. В Пекіні керівник ФФУ зустрівся з першим віце-президентом та генеральним секретарем Асоціації футболу КНР Чжаном Цзянєм, якого нещодавно було обрано членом Ради ФІФА.

Прес-служба ФФУ

2017-05-16 10:26

Учасники зустрічі обговорили низку питань. Зокрема, Андрій Павелко та Чжан Цзянь обмінялися досвідом реалізації національних програм розвитку футболу. Що цікаво, і в Україні, і в КНР такі програми розраховані до 2020 року. В Китаї також реалізується глобальна футбольна стратегія-2050, а ФФУ невдовзі презентує план дій щодо розвитку та популяризації футболу в Україні до 2030 року.

Федерації України та Китаю вже реалізують кілька спільних проектів з обміну тренерами, співпраці в розвитку масового футболу та організації товариських матчів для збірних двох країн. За підсумками 67-го Конгресу ФІФА, який пройшов 11 травня в Бахрейні, обидві країни матимуть представників в Міжнародній федерації футболу. Це суттєво спростить комунікацію двох футбольних асоціацій та розширить можливості для подальшої співпраці.

Нагадаємо, що 67-й Конгрес ФІФА обрав Андрія Павелка до складу Дисциплінарного комітету, що є найвищим органом футбольного правосуддя у світі. Чжан Цзянь був обраний до складу Ради ФІФА. Також представник китайської асоціації футболу є членом Комітету з розвитку ФІФА.

ffu.org.ua