Украина

Калейдоскоп

Павелко: «ФФУ надасть карт-бланш для Баранки у боротьбі з договірними матчами»

У понеділок, 12 грудня, у Будинку футболу відбулося засідання Виконавчого комітету Федерації футболу України. Після закінчення офіційної зустрічі у брифінгу для журналістів взяли участь президент ФФУ Андрій Павелко та генеральний секретар ФФУ Юрій Запісоцький.

Прес-служба ФФУ

2016-12-12 19:41

XIX Конгрес ФФУ
 
Очільник національної асоціації проінформував присутніх представників ЗМІ, що черговий XIX Конгрес ФФУ відбудеться 14 квітня 2017 року. Вибір саме цієї дати був обумовлений тим, що спочатку керівництво ФФУ планує взяти участь у 41-у Конгресі УЄФА, який пройде 5 квітня у Гельсінкі.
 
Фінал Кубку – у Харкові
 
Футбольна спільнота дізналася назву міста, де відбудеться фінальний матч розіграшу Кубка України сезону 2016/2017 років. За словами Павелка, на проведення вирішального матчу Кубку претендували три міста – Львів, Суми та Харків. «Але найсильніша заявка виявилася у Харкова», – анонсував президент ФФУ організацію одного з найголовніших матчів сезону у місті, до якого нещодавно повернулася національна збірна команда України і яке врешті отримало дозвіл від УЄФА проводити матчі єврокубків.
 
Фокус на стратегічному розвитку та боротьбі з договірними матчами
 
У внутрішній структурі національної асоціації також відбулася низка важливих змін. Зокрема, керівник ФФУ наголосив на появі нового комітету – Комітету стратегічного розвитку, до якого увійшли голови усіх існуючих комітетів федерації і який займатиметься розробкою стратегії розвитку вітчизняного футболу.
 
Також у повному складі було відкликано Комітет з етики та чесної гри ФФУ. Відтепер новим керманичем структури стане італієць Франческо Баранка, генеральний директор міжнародної компанії «Federbet», яка займається питаннями виявлення матчів з фіксованими результатами. Угоду із Баранкою буде підписано за схемою «1+1», відомий спеціаліст обійме посаду футбольного прокурора. Під його керівництвом функціонуватиме не тільки Комітет з етики та чесної гри ФФУ, але й відділ з розслідувань, який безпосередньо працює над виявленням корупційних явищ у футболі. Італійський фахівець визначиться зі складом фахівців вищезазначених органів, який керівництво ФФУ розгляне на наступному засіданні Виконкому. «Федерація надасть карт-бланш для Франческо Баранки у боротьбі з договірними матчами. Для нього не існує ані прізвищ, ані клубів, які б могли обмежувати його повноваження у майбутніх розслідуваннях».
 
Початок виробництва штучних полів
 
Невдовзі поблизу Борисполя Київської області запрацює завод з виробництва штучних полів, повідомив Андрій Павелко. Це підприємство належатиме ФФУ та працюватиме на благо українського футболу. Нагадаємо, на початку грудня пройшов процес фінального тестування обладнання заводу перед відправкою його до Києва.
 
Співробітництво з Ernst & Young
 
Наостанок було анонсовано про співпрацю із українським представництвом всесвітньо відомої аудиторсько-консалтингової компанії Ernst & Young.

ffu.org.ua