Украина

Калейдоскоп

Мунтян: «Хотим, чтобы в Матче памяти сыграли дети и внуки динамовцев, ушедших из жизни»

2017-11-14 12:19

Президент громадської організації «Ветерани ФК «Динамо» Київ» Володимир Мунтян розповів, як пройде Матч пам'яті легенд «Динамо», хто в ньому візьме участь, і які ще заходи заплановані в цей день, щоб вшанувати пам'ять футболістів, яких вже немає з нами:

– Безумовно, всі заходи, які ми проводимо цього року: зустрічі ветеранів, товариські матчі, спілкування з уболівальниками, присвячені 90-річчю клубу. Ідея провести такий матч виникла у нас давно – хотілося знайти день, зручний для учасників і уболівальників, коли ми б згадали тих легендарних футболістів «Динамо», які створювали ім'я та імідж клубу, і яких вже немає з нами. На жаль, погодні умови не дозволяють нам провести такий матч на стадіоні «Динамо». Сподіваюся, в наступному році це вдасться зробити – це наша мрія.

Що стосується учасників, то я поспілкувався більш, ніж з сотнею нинішніх наших ветеранів, і отримав від них схвалення і підтвердження участі, за винятком кількох людей. На жаль, Олександр Заваров та Олег Протасов перебувають за кордоном, а Геннадій Литовченко та Ігор Бєланов мають проблеми зі здоров'ям – вони, на жаль, не зможуть взяти участь у зустрічі. Ще більше легендарних ветеранів спостерігатимуть за матчем з трибуни, і з ними також можна буде поспілкуватися.

Крім того, ми хочемо, щоб в цьому Матчі пам'яті взяли участь онук Валерія Лобановського, онук Віктора Серебряникова, син Андрія Баля, сини Андрія Гусіна. Ще запрошували сина Комана, але він служить під Львовом. З усіма ними в мене була розмова, сподіваюся, хлопці зможуть вийти на поле хоча б на кілька хвилин і грою вшанувати пам'ять своїх близьких людей. Така наступність і виховання молоді дуже важливі.

Також у середу вранці плануємо покласти квіти до могил наших друзів і колег-динамівців на Байковому, Лісовому, Берковецькому, Звіринецькому та інших кладовищах. Згадаймо про них і вшануємо пам'ять. Вийде таке собі сумне свято. Сподіваємося, захід пройде на хорошому рівні.

fcdynamo.kiev.ua