Украина

Калейдоскоп

Привітання президента Андрія Павелка з нагоди 25-річчя ФФУ

13 грудня – особлива дата в історії українського футболу, адже саме в цей день було створено Федерацію футболу України і дано старт усім подальшим успіхам футболу вже під прапором нашої незалежної країни.

Ffu.org.ua

2016-12-13 16:00

Успіхи клубів на європейській арені, досягнення збірних різних вікових категорій, проведення Євро-2012 – це і багато інших подій, якими ми можемо пишатися вже сьогодні. Попереду у нашої країни ще більше подій, які назавжди увійдуть в історію світового футболу, впевнений президент Федерації футболу України Андрій Павелко, який привітав українську футбольну спільноту із 25-річчям національної асоціації:
 
– Сьогодні виповнюється 25 років Федерації футболу України. Україна – країна з давніми і славними футбольними традиціями, і великими перспективами. У 2018 році увага всього світу буде прикута до України – Київ прийматиме два великі фінали – чоловічої та жіночої Ліги чемпіонів УЄФА. Вже зовсім скоро ФФУ почне власними силами виробляти штучне покриття для футбольних майданчиків, що дозволить значно прискорити процес розбудови футбольної інфраструктури нашої країни.
 
Тож щиро вдячний усій нашій великій футбольній за кропітку працю на благо найпопулярнішої і найулюбленішої гри в світі! Бажаю плідної та результативної роботи у майбутньому, щоб наступні ювілеї ми зустрічали з ще більшим почуттям гордості за улюблену справу!

ffu.org.ua