Украина

Калейдоскоп

Графік єврокубків та представництво України в сезоні-2020/21

УЄФА оприлюднив календар європейських клубних турнірів у 2020 році. Наступний сезон розпочнеться 9 червня із жеребкування попередніх раундів у Лізі чемпіонів та Лізі Європи.

2020-01-22 13:31


Для України євросезон стартує 17 червня, коли будуть сформовані пари другого кваліфікаційного етапу Ліги Європи. Перший матч для нашого представника на цій стадії заплановано на 23 липня.

Загалом Україну представлятимуть в єврокубках п'ять клубів. Чемпіон отримає путівку до групового етапу Ліги чемпіонів, віце-чемпіон – до третього кваліфікаційного раунду. Останньому для потрапляння до основної сітки необхідно буде здолати опір двох суперників. У разі невдачі на будь-якій стадії наш представник автоматично перейде до групового раунду Ліги Європи.

У Лізі Європи стартуватимуть три наші клуби. Одразу до групового етапу разом із 16-ма іншими учасниками має потрапити володар Кубка України (або бронзовий призер Прем’єр-ліги, якщо Кубок здобуде учасник Ліги чемпіонів).

У свою чергу третя команда УПЛ (або четверта) стартуватиме у третьому раунді кваліфікації, а переможець плей-офф УПЛ – у другому. Таким чином, нашим делегатам для потрапляння до основної сітки потрібно буде пройти двох і трьох суперників відповідно.

Квота України на євросезон-2020/2021

Ліга чемпіонів
Чемпіон УПЛ стартує у груповому раунді.
Жеребкування – 27 серпня, перший тур – 15/16 вересня.

Віце-чемпіон УПЛ стартує у третьому кваліфікаційному раунді.
Жеребкування – 20 липня, матчі – 4/5 серпня та 11 серпня.

Ліга Європи
Володар Кубка України або бронзовий призер УПЛ стартує у груповому раунді.
Жеребкування – 28 серпня, перший тур – 17 вересня.

Третя або четверта команда УПЛ стартує у третьому кваліфікаційному раунді.
Жеребкування – 20 липня, матчі – 6 серпня та 13 серпня.

Переможець плей-офф УПЛ стартує у другому кваліфікаційному раунді.
Жеребкування – 17 червня, матчі – 23 липня та 30 липня.

ffu.ua