Украина

Калейдоскоп

В усіх дивізіонах по Україні відбулися відкриття групових етапів 5-го сезону Ліги учасників АТО

У місті Маріуполь на стадіоні «Портовик» відбулось відкриття групового етапу Чемпіонату України з футболу серед команд «Всеукраїнської Футбольної Ліги учасників АТО» на КУБОК ГЕРОЇВ АТО регіонального дивізіону «Схід».

Прес-служба ФК «Динамо»

2019-04-16 21:14

Під звуки військового оркестру на поле вийшло 12 команд, які цьогоріч в запеклій боротьбі будуть боротися між собою в дивізіоні «Схід».

Організатором та засновником цього Чемпіонату вже п’ятий рік поспіль є Федерація футболу учасників АТО під егідою Всеукраїнського Об’єднання учасників АТО «Українці-разом!» та за підтримки Федерації Футболу України, Міністерства молоді та спорту України, Генерального штабу Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Державної служби з надзвичайних ситуацій України, Державної Служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, Футбольного клубу «Динамо» (Київ). А цього року долучилося до Чемпіонату ще й новостворене Міністерство у справах ветеранів України.

Варто зазначити, що Футбольна Ліга учасників АТО — єдиний в Україні Чемпіонат з футболу серед учасників та ветеранів АТО/ООС, де участь приймають 100% учасників бойових дій — захисників України.

Привітати учасників групового етапу Чемпіонату України з футболу на Кубок Героїв АТО завітали почесні гості: Від Командування об'єднаних сил Заступник Начальника Генерального штабу Збройних Сил України – генерал-лейтенант Олег Грунтковський; від особового складу військових комісаріатів Донеччини Начальник Донецького гарнізону – полковник Олександр Сергєєв, від організаторів Чемпіонату – президент Федерації Футболу учасників АТО та Голова Правління Всеукраїнського об'єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!» – Руслан Руденко:

– Символічно і дуже приємно, що в Маріуполі нас постійно так тепло зустрічають і так щиро підтримують своїх захисників. Атмосфера тут є надзвичайною, що ще раз доводить: Маріуполь — 100% Україна, тож не дивно, що відкриття 5-го сезону Чемпіонату на стадіоні «Портовик» стало чудовим завершенням цьогорічних стартів нашої Ліги учасників АТО у всіх дивізіонах по Україні, які ми провели цього року, – зазначив Президент Федерації Футболу учасників АТО, Голова Правління Всеукраїнського об’єднання учасників АТО «Українці-разом!» Руслан Руденко.

Всеукраїнська Футбольна Ліга учасників АТО сезону 2019 року складається із 88 команд, а це близько 3000 військових, які будуть змагатися між собою в два кола, весна та осінь, в шести дивізіонах: Захід, Схід, Північ, Південь, Центр та Київ.

Головний трофей сезону — Кубок героїв АТО. До слова, він є перехідним і кожен переможець сезону володіє ним протягом одного року, до наступного сезону. Назва команди-переможця вигравіювана на кубкові. Таким чином вписуються імена наших героїв в історію футболу Ліги учасників АТО.

Попереду – сім місяців безкомпромісної боротьби на полі та дружніх відносин після свистка. Чотири кращих команди з дивізіону «Схід» та загалом 24 кращі команди із 88 учасників групового етапу Чемпіонату вийдуть до фінальної частини на Кубок Героїв АТО 05-14 жовтня в місті Києві на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського, де буде традиційно розіграний головний трофей сезону КУБОК ГЕРОЇВ АТО до дня захисника України 14 жовтня.

fcdynamo.kiev.ua