Украина

Калейдоскоп

Одна мета – спільні рішення

У четвер, 13 квітня, у Будинку футболу відбулося засідання Комітету національних збірних команд Федерації футболу України. Мирон Маркевич, Андрій Шевченко, Олег Протасов, Анатолій Дем’яненко, Олександр Головко, Олександр Петраков, Сергій Попов, Володимир Єзерський – такий зірковий десант 13 квітня «прибув» до Будинку футболу на засідання Комітету національних команд.

Прес-служба ФФУ

2017-04-13 20:00

Протягом наради, учасників якої особисто привітав президент ФФУ Андрій Павелко, члени комітету заслухали доповіді головних тренерів збірних команд країни усіх вікових категорій стосовно виконання плану виступів у міжнародних змаганнях за перші місяці 2017-го року та подальших перспектив.
 
Головний тренер національної команди країни Андрій Шевченко представив своє бачення загальної концепції підготовки та гри збірних команд України. В свою чергу, наставники молодіжної та юнацьких команд повинні представити власні пропозиції на наступному засіданні комітету.
 
«Такі зустрічі дуже важливі, – прокоментував результати зустрічі Андрій Шевченко. – Інколи у роботі виникають запитання, які можна спільно і швидко вирішувати саме на таких нарадах».
 
Серед питань, які цього разу розглядалися на засіданні – нагальні потребиюнацьких збірних, календар матчів, якість турнірів, у яких беруть участь українські команди та принципи підбору суперників. Зокрема, два додаткових дні підготовки до фінальної частини Євро-2017 отримала юнацька збірна України U-19, яка розпочне тренувальний збір розпочне 23-го травня.
 
Крім того, досягнуто попередньої домовленості про можливе стажування головних тренерів молодіжної та юнацьких збірних країни у лондонському «Челсі».
 
«Відбувся плідний діалог між головними тренером національної збірної та наставниками молодіжної і юнацьких команд, – відзначив технічний директор Федерації футболу України Олег Протасов, який також взяв участь у засіданні комітету. – Такі зустрічі потрібні для напрацювання загальних тенденцій шляхів розвитку, визначення спільного напрямку руху».

ffu.org.ua