Украина

Калейдоскоп

Шовковський: «Ахметов хотів купити в «Шахтар», але це неможливо»

2019-04-21 15:59

Колишній воротар Динамо та нациіональної збірної України Олександр Шовсковський розповів, що президент Шахтаря хотів запросити його до донецького клубу.

Втім легенда київського клубу зазначив, що не став розглядати можливість такого трансферу.

«Я все своє життя програв в одному клубі. В 2008 році, під час відпустки, у мене відбулась зустріч с Рінатом Ахметовим. Привітав його з перемогою в чемпіонаті України і сказав, що наступного сезону їм будем складно. Він зробив таку ремарочку и сказав, що одного часу він хотів купити в Шахтар трьох гравців київського Динамо, серед яких був і я. На що я відповів – це неможливо. Матір не вибирають, країну не вибирають», – розповів Шовковський в інтерв’ю шоу «Рандеву з Яніною Соколовою».

«Кожен сам собі будівельник своєї кар’єри, свого майбутнього і життя. Я може казати виключно за себе. Завжди намагався розставити пріоритети. Так, хотілось десь посидіти з друзями, більше бути з сім’єю, піти в кіно і театр… Але ті можливості, які в мене з’явилися – це результат моєї праці. На першому місці має бути одне, або інше. Якщо брати до уваги спортивну складову, то я розумію, що на першому місці – моя робота. Якщо буду виконувати її найкраще – то й результат буде відповідний»

sportarena.com