Калейдоскоп

Юнацька збірна України U-19 з перемоги розпочала виступ у кваліфікації ЄВРО-2022

2021-10-06 17:36

У матчі з Мальтою підопічні Володимира Єзерського пропустили два м'ячі, але забили при цьому чотири.

Першим суперником збірної України (U-19) у кваліфікаційному раунді ЄВРО-2022 (U-19) була команда Мальти, яка на папері вважалася аутсайдером групи 5, де, крім українців і мальтійців, виступають також збірні Фінляндії та Польщі.

Утім, перший тайм для синьо-жовтих почався не найкращим чином. Уже на 7-й хвилині Крос відкрив рахунок у матчі. Але як показали подальші події першого тайму, це був єдиний удар у бік воріт Твардовського.

Підопічні Володимира Єзерського провели чимало атак на ворота суперника і вже на 13-й хвилині зрівняли рахунок. Волошин заробив пенальті, а Хромей його реалізував. 1:1. Наступні атаки українців також принесли плоди. На 36-й хвилині відзначився Ярмолюк. 2:1.

Початок другого тайму був продовженням першого. Уже на 55-й хвилині знову взяв участь у голі Волошин, який став автором результативної передачі на Шостака. 3:1. Однак на 58-й хвилині розслабленість призвела до того, що наші футболісти дозволили супернику вдруге вдарити по воротах. 3:2.

Напругу в матчі зняв той-таки Шостак, який на 65-й хвилині забив свій другий м'яч і четвертий для України. 4:2. А асистентом знову виступив Волошин. Тут же доводити рахунок до розгромного міг Лосенко, але влучив у каркас воріт.

У кінцівці поєдинку українці так і не дали засумніватися у своїй перевазі. Досить сказати, що за весь матч команда Володимира Єзерського завдала по воротах мальтійців 26 ударів, тоді як суперник відповів лише трьома. Упевнена перемога з оптимізмом дозволяє дивитися на наступне протистояння синьо-жовтих – із фінами, яке відбудеться 9 жовтня.

Кваліфікаційний раунд ЄВРО-2022 (U-19). Група 5

06.10.2021

УКРАЇНА (U-19) – МАЛЬТА (U-19) – 4:2
Хромей (13, з пенальті), Ярмолюк (36), Шостак (55, 65) – Кросс (7), Борг (58).
Україна (U-19): Твардовський, Малиш (Удод, 79), Козік, Мампассі, Булеза, Очеретько (Хрипчук, 65), Хромей (Лосенко, 46), Шостак, Ярмолюк, Гунічев (Микитишин, 46), Волошин (Непейпієв, 69).
Мальта (U-19): Спітері, Леонарді, Н.Мікалефф (Гамбін, 63), Кутаджар, Мікаллеф-Дечезаре, Міфсад (Агіус, 63), Борг (Спітері, 89), Замміт, Султана (Кросьо, 79), Ж.Мікаллеф, Кросс (Валлетта, 63).

Час початку матчів – київський.

Володарі двох перших місць у 13-ти квартетах та найкраща збірна серед тих, що посядуть треті місця за результатами матчів із першими та другими командами, приєднаються до Португалії в еліт-раунді кваліфікації. Там виступатимуть 28 збірних, розподілених на сім груп, переможці яких на ЄВРО-2022 складуть компанію господарю форуму – Словаччині.