Украина

Калейдоскоп

Поздравления для Леонида Буряка

Вице-президент УЕФА Григорий Суркис и президент киевского «Динамо» Игорь Суркис поздравили выдающегося Футболиста и Тренера Леонида Буряка с 65-летием.

2018-07-10 08:37

Шановний Леоніде Йосиповичу!

Від щирого серця поздоровляю Вас із 65-річчям!

З величезним задоволенням вітаю Футболіста з великої літери, успішного тренера, людину залізного характеру й широкої душі.

Ваші неймовірні досягнення промовляють самі за себе: 5-разовий чемпіон та володар Кубка СРСР, володар Кубка кубків та Суперкубка УЄФА, один з найрезультативніших півзахисників Радянського Союзу, член символічного Клубу Григорія Федотова. Я впевнений, якби не прикрі травми, цей список вершин, підкорених Вами, був би ще більшим.

Утім, мабуть, головне, – нев’януча любов уболівальників, повага, якою Ви користуєтеся серед колег, гравців та усієї футбольної спільноти. Невтомний митець, майстер стандартів і вивірених до сантиметру передач, володар вбивчого удару. Справжній Лицар шкіряного м’яча – на зеленому полі та за його межами.

Свої знання та глибоке розуміння футболу Ви продовжили демонструвати й тоді, коли встали на тренерський шлях. Досвід, яким Ви ділилися з підопічними, працюючи на клубному рівні та в національній збірній, – воістину безцінний! Ви були й залишаєтеся взірцем для наслідування, як для свого часу, так і для багатьох майбутніх поколінь гравців. Особистість Вашого масштабу – зі своєчасними, мудрими, авторитетними порадами та думками – нині вкрай необхідна українському футболу, що переживає непрості часи.

Дорогий Леоніде Йосиповичу, щиро бажаю Вам невичерпного ентузіазму та успіхів в усіх починаннях. Завжди досягайте поставлених цілей, залишаючись одним із головних носіїв філософії істинного динамівського футболу.

Зичу Вам і Вашій прекрасній родині здоров’я, миру, злагоди, удачі та оптимізму! Нехай справдяться всі Ваші заповітні мрії!

З ювілеєм!

Григорій Суркіс

***

Шановний Леоніде Йосиповичу!

Прийміть мої щирі вітання у день Вашого 65-ліття!

Для мене особисто, так само як для мільйонів динамівських уболівальників, Ви завжди будете частиною «золотої» команди Валерія Лобановського та Олега Базилевича, яка не просто вперше у вітчизняній історії здобула 1975 року Кубок Кубків та Суперкубок УЄФА, а показала гру найвищої якості, яку сучасники справедливо називали «футболом майбутнього»!

Ви разом із партнерами по «Динамо» піднесли футбол на якісно новий рівень, що відповідав найвищим світовим зразкам! Ваш шлях у футболі завжди буде взірцем професіоналізму, самовідданості та вірності обраному шляху. У Вашому доробку п’ять титулів чемпіона СРСР, п’ять Кубків СРСР, Кубок Кубків та Суперкубок УЄФА!

У пам’яті кількох поколінь залишаться не лише здобуті Вами титули та нагороди. У всіх командах, за які Ви грали впродовж футбольної кар’єри, Ви були серед головних дійових осіб – Ваше глибоке розуміння гри, філігранна техніка, точні передачі, влучні удари по воротах зробили Вас справжнім кумиром уболівальників!

Я пишаюся тим, що мав честь працювати разом із Вами на благо «Динамо» та українського футболу!

Бажаю Вам і надалі зберігати властиву для Вас спортивну форму, життєрадісність та оптимізм! Щастя та здоров’я Вам і Вашим рідним!

Щиро Ваш,

Ігор Суркіс

fcdynamo.kiev.ua