Украина

Калейдоскоп

У НАЗК розповіли, коли завершать перевіряти декларації президента ФФУ

У Національному агентстві з питань запобігання корупції триває перевірка декларацій народного депутата України, президента Федерації футболу України Андрія Павелка за 2015-2017 роки. Про це у відповідь на запит УНН повідомили у прес-службі НАЗК.

Unn.com.ua

2018-05-24 10:10

За інформацією Нацагентства з питань запобігання корупції, повну перевірку декларацій Павелка було розпочато 11 травня 2018 року.

«Станом на 22.05.2018 у Національному агентстві проводяться повні перевірки щодо вказаних декларацій (декларацій Павелка за 2015-2017 роки – ред.), результати цих перевірок будуть розглянуті на засіданні Національного агентства у встановленому порядку», – зазначили в НАЗК.

Також, у НАЗК поінформували, що повна перевірка декларацій здійснюється впродовж 60 календарних днів. Строки такої перевірки можуть бути продовжені, але не більш ніж на 30 календарних днів, додали у НАЗК.

Зауважимо, що у декларації Павелка за 2017 рік відсутні відомості стосовно місця його проживання, а відповідно і дані про те, на яких умовах йому може належати право користування нерухомістю.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомили про можливу причетність президента ФФУ Павелка до утворення «бюджетної монополії» в рамках будівництва та реконструкції футбольних полів зі штучним трав'яним покриттям по всій країні. Зокрема, журналісти з'ясували, що компаніям, пов'язаним із ФФУ, вдалося освоїти понад 260 млн грн бюджетних коштів «на трав'яних полях». При цьому ЗМІ наголошують, що закупівлі послуг у компанії «ФФУ Продакшн» – комерційна дочка ФФУ – відбулися за завищеними цінами.

Більше того, фінансування у розмірі 270 млн грн для будівництва футбольних полів зі штучною травою погоджував бюджетний комітет під головуванням Павелка. У той час як освоювали ці кошти комерційні компанії, пов'язані із ФФУ, яку очолює сам Павелко з 2015 року.

Таким чином, за словами політичного аналітика Олександра Кочеткова, у діях Павелка можуть бути ознаки конфлікту інтересів.

unn.com.ua