Украина

Калейдоскоп

Григорий Суркис поздравил Владимира Трошкина

Вице-президент УЕФА и почетный президент ФФУ Григорий Суркис поздравил Владимира Трошкина с 70-летним юбилеем.

«Футбольный клуб»

2017-09-28 15:53

Шановний Володимире Миколайовичу!

Від щирого серця вітаю Вас із 70-річчям! Приєдную свої побажання до всіх здравиць на адресу людини, котра золотими літерами вписала своє ім’я в історію українського футболу.

Ваша гра у складі зіркової команди Валерія Лобановського завжди захоплювала мільйони вболівальників. Ви були одним із ключових виконавців колективу, чий футбол називали грою майбутнього. Висока індивідуальна майстерність, лідерські якості, бійцівський характер допомогли Вам стати співавтором цілої низки гучних і незабутніх перемог.

Завоювання медалей чемпіонату континенту та Олімпійських ігор, здобуття кількох комплектів національного «золота», виграш Кубка кубків та Суперкубка УЄФА – на цей послужний список рівнялися багато поколінь молодих гравців. Ви є гідним представником епохи переможців, трудова біографія якого й надалі залишатиметься прикладом для наслідування. 

Повісивши бутси на цвях, Ви продовжили служити українському футболу – ділилися неоціненним досвідом з юними гравцями у збірних країни, багато років віддали роботі у національній федерації. На всіх відповідальних посадах Ви завжди були і  залишаєтеся командним гравцем, живучи актуальними проблемами футболу та працюючи на перспективу.

Здоров'я Вам і щастя, шановний Володимире Миколайовичу! Миру і добра Вашому дому, любові і благополуччя Вашим рідним і близьким.

Нехай збуваються всі Ваші бажання!

З повагою,
Григорій СУРКІС

footclub.com.ua