Украина

Калейдоскоп

Григорій Суркіс привітав Олега Блохіна

Сьогодні 65-річний ювілей святкує Олег Володимирович Блохін – славетний форвард «Динамо», який згодом працював і тренером столичного клубу, володар багатьох рекордів, які не можуть перевершити й досі (а деякі взагалі залишаться вічними). Ювіляра вітає віце-президент УЄФА, почесний президент ФФУ Григорій Суркіс.

2017-11-05 10:54
Олегові БЛОХІНУ

Шановний Олеже Володимировичу!

Від усього серця вітаю Вас із ювілеєм, приєднуючись до численних поздоровлень на адресу однієї з найвизначніших постатей українського та світового футболу.

Із Вашим іменем пов’язані найяскравіші сторінки нашої футбольної історії. Два Кубки кубків, Суперкубок Європи, нагороди чемпіона СРСР та володаря найрізноманітніших трофеїв – командних та індивідуальних – стали найбагатшим внеском у оформлення призової вітрини Вашого рідного київського «Динамо».

Осібно там виблискує Ваш «Золотий м’яч» найкращого футболіста Старого Світу. Залишивши позаду зірок калібру Кройффа та Беккенбауера, Ви стали взірцем і прикладом для сучасників і наступників – своїх одноклубників Бєланова та Шевченка, котрі також здіймалися на цю омріяну вершину.

Гордість Києва та всього вітчизняного спорту, неперевершений бомбардир-рекордсмен, Ви й у ролі тренера вибилися на провідні рубежі, подарувавши співвітчизникам незабутній виступ збірної України на світовій першості 2006 року.

Бажаю Вам, шановний ювіляре, міцного здоров’я, щастя й удачі, наснаги та натхнення, добра та миру – на душі, в родині, серед близьких і друзів. Нехай життя та доля приносять Вам тільки радість.

Многая літа!

Григорій СУРКІС

footclub.com.ua