Украина

Калейдоскоп

Григорій Суркіс привітав Василя Заброду із 70-річчям

Віце-президент УЄФА Григорій Суркіс привітав із 70-річним ювілеєм заслуженого працівника фізичної культури і спорту України, колишнього технічного директора ФФУ Василя Заброду.

2018-09-04 18:58

Дорогий Василю Климовичу!

Від усього серця вітаю Вас із 70-річним ювілеєм і бажаю здоров’я, щастя, довголіття, благополуччя та миру!

Я знаю дуже мало людей, чий внесок у розвиток українського спорту можна хоча б трішки зрівняти з Вашим. Спочатку Ви відважно та чесно боролись із суперниками на килимах, а потім із не меншим заповзяттям та достоїнством відстоювали інтереси всього вітчизняного олімпійського руху.

Той момент, коли Ви вирішили зосередитись на розбудові українського футболу, став дійсно щасливим для цього виду спорту. Я щиро пишаюсь періодом, коли ми працювали пліч-о-пліч, адже на всіх керівних посадах у Федерації футболу України Ви виконували неймовірно цінну та плідну роботу.

Особисто мене Ви завжди надихали як взірець відданості улюбленій справі та вражали своєю готовністю дні й ночі безустанно трудитись заради досягнення мети. І без перебільшення можна стверджувати, що в усіх грандіозних досягненнях ФФУ минулих років є Ваша величезна заслуга.

Дорогий друже! Зараз перед Вами відкриваються нові шляхи та перспективи. І знаючи про Вашу незламну силу духу, невичерпну бадьорість та справжню козацьку міць, я переконаний, що попереду у Вас ще багато досягнень та здобутків на благо України!

Іще раз зичу щастя, здоров’я, удачі та добробуту – Вам та Вашій родині! З ювілеєм!

З повагою,
Григорій Суркіс