Україна

Кубок

Бакалов: «Играем с одним из лучших клубов Украины»

2021-11-30 17:36

Головний тренер ЛНЗ Юрій Бакалов поділився очікуваннями перед матчем 1/8 фіналу Кубку України проти СК Дніпро-1.

– Цей матч можна назвати головним для ЛНЗ у поточному сезоні на даний момент?
– Я б так не сказав, тому що це все ж таки кубкове протистояння. Цей матч важливий в усіх аспектах: і в іміджевому, і в подальшому розвитку, але найголовнішим не назву. Для нас головне – це чемпіонат, в якому стоять завдання. Але в кубку також хочемо себе показати тим паче з одним із лідерів УПЛ. Подивимось, що ми можемо на тлі такого суперника. Хочемо зіграти гідно.

– Серед уболівальників актуальна дискусія про склад, яким вийде Дніпро-1 на матч з ЛНЗ. Як вважаєте, наскільки бойову обойму виставить Ігор Йовичевич?
– В будь-якій команді Прем’єр-ліги немає першого складу чи резервного, тому вибір стартової одинадцятки – це компетенція наставника Дніпра. Думаю, до великої ротації він вдаватись не буде.

– У якій формі до останнього матчу року підходить ЛНЗ?
– У хороших кондиціях з оптимальним і бойовим налаштуванням. Єдине, що засмучує – велика кількість травмованих футболістів на фініші року. На багатьох гравців не зможемо розраховувати. А все інше – на позитиві. Усі прекрасно розуміють, куди їдемо грати, з ким і, звісно, кожен футболіст налаштований показати свої найкращі якості. Додаткова мотивація не потрібна. Ще раз повторюсь, ми граємо з однією з найкращих футбольних команд України.

– Із Черкас планується приїзд близько 150 вболівальників.
– Повірте, ця група дуже нам допоможе. Ми завжди відчуваємо їхню підтримку вдома, а на виїзді вона буде в рази ціннішою. Наша команда вам вдячна!

Матч 1/8 фіналу ЛНЗ – Дніпро-1 відбудеться 1 грудня на Дніпро-Арені о 19:00.

fc-lnz.com