Украина

Кубок

Запорожан: «Хочемо знову вибити «Динамо» з Кубка України»

2019-12-21 15:03

На думку фахівців, серед чвертьфінальних поєдинків Кубку України найбільший інтерес викликає київський, де зійдуться «Динамо» та «Олександрія».

– «Олександрії» вже доводилося зустрічатися з «Динамо» в кубковому турнірі, – сказав капітан «містян» Андрій Запорожан у коментарі офіційному сайту УАФ. – Пригадується, у 2016 році ми навіть змусили киян достроково зійти з дистанції на чвертьфінальній стадії. Звичайно, нам дуже кортить повторити той успіх.

Мені доводилося чути думки деяких експертів, які вважають, що після того, як динамівці значно відстали від «Шахтаря» в чемпіонаті, тепер вони зосередяться на виступі в кубковому турнірі, де намагатимуться завоювати почесний приз. Але це нас не лякає, бо в «Олександрії» теж честолюбні плани. Нині головне – належним чином відновитися після виснажливої першої частини сезону і як слід підготуватися до нових випробувань. Та й бажано, аби в нашому березневому чвертьфінальному протистоянні з «Динамо» обійшлося без катаклізмів погоди, й гравці мали змогу продемонструвати все своє вміння.

ffu.ua