Перша ліга

Первая лига: рекорд «Александрии»

2014-09-22 15:18

Відбулись матчі 9-го туру чемпіонату України серед команд Першої ліги ПФЛ. «Олександрія» з мінімальним рахунком здолала у гостях здолала «Полтаву» та встановила новий рекорд першості, здобувши на старті дев’ять перемог у дев’яти матчах.

У матчі «Полтави» та «Олександрії» перший удар у напрямку воріт господарів поля гості завдали вже на другій хвилині. Після удару Чорнія зі штрафного Кучинський перевів м’яч на кутовий. Після подачі кутового з правого флангу м’яч закружляв у штрафному майданчику, першим на підбиранні опинився Запорожан, але його удар був занадто сильним і неточним.

На 30-й хвилині після потужного удару Грицука зі штрафного лише стійка врятувала ворота «Полтави» від голу. На 40-й хвилині господарі мали найкращий момент в першому таймі для взяття воріт «Олександрії», але Соломка не зумів дістатися м’яча у завершальній стадії атаки своєї команди.

Другий тайм розпочався з контратаки олександрійців. Після вкидання з-за боковоїГрицук пройшов по центру віддав передачу на лівий фланг на Чорнія, який влучним ударом відправив «сферу»у сітку воріт.

На 52-й хвилині Імереков, намагаючись ліквідувати загрозу у власному штрафному майданчику, порушив правила і арбітр матчу, не вагаючись, призначив пенальті. Господарі довго вагалися, кому доручити пробити. До м’яча підійшов Коркішко, але після його удару з одинадцятиметрової позначкиНовак укарколомному стрибку відбив м’яч.

Наприкінці зустрічі Іващенко, який з’явився на полі у другій половині гри, вийшов віч-на-віч з голкіпером, але голкіпер відбив цей м’яч. Кінцівка матчу проходила під акомпанемент атак полтавських футболістів, але їх атакам бракувало логічного завершення – 0:1.

ПОЛТАВА – ОЛЕКСАНДРІЯ – 0:1
Чорній (46).
Полтава: Кучинський – Бутенін, Зозуля, Боровець, Коваленко (Гірський, 84), Парамонов, Соломка, Зеленевич, Коркішко (Семчук , 57, Олійник, 71), Лісовий (Бондаренко, 85), Фомич.
Олександрія: Новак – Микицей, Імереков, Басов, Ломко, Запорожан, Банада, Чорній (Коломоєць, 82), Грицук (Чепурненко, 90), Голенков (Старенький, 75), Пономар (Іващенко, 71).
Попередження: Коркішко – Басов, Імереков.