Украина

Первая лига

Красильников: «Рябоконь лишається»

«Севастополь» не в повному обсязі виправдовує всі аванси, які були видані клубу напередодні старту в першій лізі. Кримчани зуміли зберегти склад зразка прем’єр-ліги ледь не повністю, а ще й підсилилися кількома футболістами. Втім, їхні результати поки дещо розчаровують, та навіть з’являються чутки щодо…

Гліб КОРНІЄНКО, «Український футбол»

2011-09-16 09:10

…можливої відставки Олександра Рябоконя. Щоб отримати відповіді на ці нагальні питання, ми вирішили звернутися до президента «Севастополя» Олександра Красильникова.

– Найперше хочемо дізнатися про зустріч керівництва клубу, головного тренера та футболістів із уболівальниками, котра відбулася на тижні. Як прокоментуєте цю подію?
– Справа в тому, що на цій зустрічі я не зміг бути присутнім. У той час я був на засіданні ПФЛ у Києві, тому при всьому бажанні приїхати не міг.

– А з якого приводу її було інсценовано?
– Нічого особливого. Це була звичайна зустріч із уболівальниками, які хотіли поспілкуватися з футболістами. В принципі, наш клуб проводить активну роботу зі своїми прихильниками. Вболівальники хотіли дізнатися про настрій у команді, її завдання на сезон. Така практика має бути постійною.

– Стосовно чуток можливої відставки Олександр Рябоконя що скажете?
– Ми даємо Олександру Дмитровичу повний карт-бланш, як мінімум, до зими. Він будує команду, і всі мають розуміти, що це не робиться за два місяці. Нова у нас команда, половина футболістів – новачки. Треба почекати.

– Дещо нетипова ситуація сталася з нападником Бесартом Ібраїмі, якого спочатку відправили в оренду до «Таврії», а потім за місяць Ібраїмі знов опинився у «Севастополі»…
– Ібраїмі потрібен нашій команді. Ви бачили, у нього дві гри – два забиті м’ячі. Заграти у «Таврії» Бесарту не вдалося. Можливо, він просто не підійшов під концепцію гри цього клубу. У будь-якому разі ми швидко провели перемовини і тепер він знову грає та забиває за «Севастополь».

– Чи вдалося придбати всіх, кого хотіли у літнє міжсезоння?
– Так, усі, кого ми хотіли, кого ми мали можливість залучити до нашої команди, – вони в нашому складі. Втім, робота у цьому напрямку не зупиняється – пошуки тривають.