Украина

Первая лига

Іващенко: «Завдання у «Оболоні» одне – вихід в УПЛ»

2022-01-24 12:27

Головний тренер «Оболоні» Валерій Іващенко у коментарі клубній прес-службі розповів про цілі команди у поточному сезоні Першої ліги та кадрове підсилення.

– Як і де плануєте проводити підготовку до другої частини сезону? Знаю, що вже зараз хлопці тренуються індивідуально починаючи з 3 січня.
– Так, ми дали індивідуальну програму футболістам на три тижні, щоб коли ми розпочнемо загальнокомандий збір 24 січня – вони вже були готові, щоб у нас було менше часу на адаптацію, плюс хлопці пройдуть ще медогляд. Перший мікроцикл підготовки буде в одноразовону режимі плюс контрольна гра, яка відбудеться 29 січня. Потім розпочнеться другий мікроцикл, який вже буде проходити в дворазовому режимі. Під час нього ми зіграємо ще три контрольні гри 2, 5 та 8 лютого. Після цих двох мікроциклів плануємо виліт на збір в Туреччину, який буде тривати 23 дні, а потім по приїзду вже будемо готуватися до чемпіонату.

– Чи планується цієї зими підсилення? І які позиції, можливо, його потребують?
– В нас пішов Безуглий та Мурза, тому на їх позиції ми будемо переглядати новачків, але знову ж таки, якщо дійсно ці новачки себе проявлять та будуть дійсно демонструвати хороший кваліфікований футбол, який допоможе нашій команді отримувати перемоги, тільки тоді ми їх підпишемо. Тому будемо все в процесі вирішувати. Ведуться перемовини, будемо дивитися, будуть новачки, але багато не будемо брати гравців, тобто одна, дві, масимум на три позиції візьмемо гравців.

– Яке завдання стоїть перед «пивоварами» на сезон?
– Завдання одне – підвищення у класі. Це максимальне завдання. Ніхто не буде кривити душею й говорити, що ми маємо грати кожний матч тільки на перемогу. Максимальна мета – прописка у Прем’єр-Лізі.

fc.obolon.ua