Перша ліга

ТМ. Колос – Кремень – 2:1

2019-07-07 08:58

6 липня «Кремінь» зіграв з ковалівським «Колосом», який цього сезону зіграє в українській Прем'єр-лізі. Підопічні Ігоря Столовицького змогли відіграти один м'яч, проте програли супернику на класі. Матч завершився з рахунком – 2:1.

Перший м'яч «Кремінь» пропустив на 38 хвилині, а другий після перерви. На 49-й хвилині ковалівці пробили зі штрафного й потрапили у перекладину – «Колос» зіграв на добиванні й переграв голкіпера «Кременя» Андрія Олійника – 2:0. За кілька хвилин кременчужанам вдалося відіграти один гол – на 55-й хвилині Владислав Сидоренко забив у ворота суперника.

КОЛОС – КРЕМІНЬ – 2:1
Кремінь:
Будюк (Олійник, 46), Маліновський (ГНП, 46), Зозуля, Ченбай, Гончаренко (ГНП,50), Сафонов (ГНП, 50, Куль, 80), Масалов (Авер'янов, 65), Сидоренко, Павлик, ГНП, Локтіонов (Мурашов, 56).

Тренер «Кременя» Сергій Свистун повідомив, що після гри з ковалівським «Колосом» команда завершила перший збір й гравці відпочинуть кілька днів. Вже 9 липня команда збереться на стадіоні «Кремінь-Арена», щоб продовжити підготовку до чемпіонату.

11 липня «Кремінь» у Полтаві зіграє з дублем «Ворскли» о 15.00.