Перша ліга

ТМ. Тернополь – Королевский вкус – 3:1

2014-07-11 11:52

Після поразки від дублю донецького «Металурга», муніципальний клуб продовжує підготовку до дебютного сезону у Першій лізі через контрольні поєдинки. Наступним суперником став «Королівський Смак» із Великих Бірок, у якому грають представники обласного чемпіонату «розбавлені» парою професіоналів, що у минулому сезону захищали кольори тернопільської «Ниви». Зустріч пройшла на полі Педагогічного університету у четвер, 10 липня, розпочавшись о 17.00 годині.

У першому таймі тренерський штаб «городян» довірив місце на полі в основному молодим виконавцям, і як наслідок забитих голів так і не було. В другому таймі вже вийшли більш досвідчені виконавці основного складу, і вже вони зуміли довести поєдинок до перемоги. Спершу на 60-й хвилині Богданов прямим ударом зі штрафного відкрив рахунок, через 8 хвилин Ігор Мединський і невластивому для себе стилі ударом головою результативно замкнув навісну передачу від Гром’яка – 2:0. Згодом суперникам вдалось відквитати один м’яч – хтось із футболістів замкнув флангову передачу партнера. Однак, за 8 хвилин до фінального свистка Ігор Курило, підключившись до атаки своєї команди, встановив остаточний рахунок у зустрічі – 3:1 на користь «Тернополя».