ТМ. Александрия – Навбахор (Узбекистан) – 2:1

2019-02-15 08:58

Активно розпочали товариську зустріч обидві команди, і вже на 11-й хвилині гостра комбінація за участі гравців «Олександрії» Артема Поляруса і Євгена Банади з гострою передачею з лівого флангу завершилася результативним ударом Євгена Банади.

Євген міг відзначитися і на 25-й хвилині, коли отримав передачу від Максима Задераки прямо на лінії воротарського майданчика, але поквапився з ударом, і як слід не влучив по м’ячу.

Відразу ж результативно відповіли узбеки. Захисники залишили на убивчій позиції гравця «Навбахора» Сохара Тураєва, який розстріляв практично пусті ворота.

Масована атака олександрійців на 30 хвилині завершилася підступним ударом Тимура Стецькова, але надійно зіграв голкіпер узбецької команди.

Після того, як суперники обмінялися забитими м’ячами, гра перейшла в спокійне, і навіть уповільнене русло.

На 48-й хвилині українці вийшли в атаку по правому флангу із зміщенням у штрафний майданчик суперника, де виходили на оперативний простір кілька олександрійців, але з дещо незґрабних дій швидка атака захлинулася, а вже удар здалеку у виконанні Дениса Дедечка був занадто неточним.

На 67-й хвилині на рівному місці виникла сутичка, що закінчилася вилученням гравця «Навбахора» з правом заміни.

На 70 хвилині олександрійці організували чергову атаку лівим флангом з націленою передачею у виконання Тимура Стецькова на лінію воротарського майданчика, звідки Віталій Пономар головою відправив м’яч у сітку воріт узбеків.

Як не прикро про це говорити, але іноді товариська гра виходила за межі етикету. Іноді футболісти діяли занадто жорстко.

В подальшому гра точилася здебільшого в центральній частині поля. На 80-й хвилині олександрійці провели атаку – потужний удар Стецькова пройшовся вище воріт. Паритетна боротьба не принесла результатів жодній зі сторін, і фінальний свисток арбітра зафіксував результат – 2:1

ОЛЕКСАНДРІЯ (Україна) – НАВБАХОР (Узбекистан) – 2:1
Банада (11), Пономар (70) – Тураєв (25).
Олександрія: Паньків (Леванідов, 46), Запорожан (Бабогло, 46), Банада (Дришлюк, 76), Задерака (Пономар, 46), Шендрік (Шкіндер, 84), Лучкевич (Стецьков, 49, Пашаєв, 81), Дедечко (Довгий, 58), Полярус (Устименко, 63), Гречишкін, Стецьков (Микицей, 46), Сітало (Протасов, 83).