Олександрія – Волинь – 6:0. Звіт

Великий футбол повернувся в Олександрію. Матчем 19-го туру проти луцької «Волині» підопічні Володимира Шарана розпочали футбольний 2017-й рік.

Fco.com.ua

2017-02-25 19:04

Вже в дебюті зустрічі трикольорові мали можливість відкрити рахунок після розіграшів кількох стандартів, але захисники діяли надійно, вчасно ліквідовуючи загрози. Волиняни постійно перебували під пресингом «городян», але витримати його не завжди вдавалося.

В одній з чергових атак олександрійців Сергій Чеботаєв, перебуваючи в штрафному майданчику суперника, пробив по воротах і влучив у руку захисника «Волині», за що головний арбітр призначив пенальті, який чітко реалізував капітан «Олександрії» Василь Грицук – 1:0.

Після пропущеного голу гості вийшли з-під опіки господарів і створили небезпечний момент біля володінь Андрія Новака,  але досвідчений голкіпер впорався з небезпекою. А за кілька хвилин гостям довелося вдруге виймати м’яч з сітки власних воріт

Досить активний Андрій Цуріков виконав передачу на Артема Чорнія в штрафний майданчик, той віддав пас на Станіслава Куліша, який точним ударом відправив м’яч в нижній кут – 2:0. А вже на доданих хвилинах до першого тайму Цуріков і сам міг забивати, але після пасу Василя Грицука, Андрій не влучив у ворота.

Та все ж таки олександрійцям до перерви вдалося довести рахунок до розгромного. Артем Чорній віддав розрізну передачу, Михайло Козак вийшов віч-на-віч з голкіпером, переграв його і пробив по воротах, а Дмитро Задерецький допоміг м’ячу, який йшов у ворота, швидше в них залетіти – 3:0.

Олександрійці, хоч і забезпечили в першому таймі впевнений гандикап, на другу половину зустрічі вийшли з бажанням забивати голи ще. Таку можливість мав Чорній. Артем, накрутивши кількох гравців «Волині» на куті штрафного майданчика, пробив по воротах, але голкіпер і захисники винесли м’яч далеко від воріт.

Лучани не забарилися з відповіддю. Сергій Петров пробив головою, після подачі партнера, але Андрій Новак впорався з цим ударом. Згодом волиняни провели пару небезпечних атак, але голкіпер та захисні редути «Олександрії» діяли надійно.

Натомість александрійці свої моменти так не марнували. Дмитро Леонов, який нещодавно вийшов на поле, виконав прострільну передачу з правого флангу, а Станіслав Куліш, перебуваючи на вигідній позиції, в один дотик переправив м’яч у ворота – 4:0. Та і це було не останнє слово «Олександрії» цього вечора.

Після багатоходівки Старенький – Козак – Чеботаєв, м’яч опинився у Станіслава Куліша, який влучним ударом в нижній кут оформлює «хет-трик» - 5:0. Але на цьому Станіслав не зупинився. На другій доданій арбітром хвилині він дотепним ударом завершає розгром «Волині» - 6:0. Це перший «покер» футболістів «Олександрії» у Прем’єр-лізі, а перемога – рекордною.

ОЛЕКСАНДРІЯ – ВОЛИНЬ – 6:0
 Грицук (15, з пенальті), Куліш (27, 70, 88, 90+2), Козак (45+2).
Олександрія: Новак, Огіря, Куліш, Цуріков, Чорній (Старенький, 70), Грицук (Леонов, 63), Чеботаєв, Шендрик (Бондаренко, 78), Банада, Козак, Басов.
Волинь: Кичак, Романюк, Мелинишин (Горопевшек, 74), Логінов, Задерецький, Тетеренко, Р.Нікітюк (Чепелюк, 40), Мемешев (Ляшенко, 80), Дудік, Діденко, Петров.
Попередження: Діденко (44), Чепелюк (45), Задерецький (78).
Вилучення: Діденко (75).