Колос – Олімпік 1:2. Україна, 8-й тур. Звіт

У матчі 8-го туру УПЛ ковалівський «Колос» вперше поступився на новому стадіоні, програвши донецькому «Олімпіку».

2020-10-31 17:00

Господарі поля розпочали гру дуже активно, а перший удар завдав Задоя – Євген пробивав метрів з 25-ти, але вище воріт. Потім були два поспіль кутових у у воріт гостей – Денис Костишин пробивав головою, але Кічак витягнув м’яч. За пару хвилин був ще один кутовий у «Колоса», після чого виникла пожежа у карному майданчику донеччан, проте Беніто зміг підхопити м’яч та розрядив обстановку.

Відповіли гості на 9-й хвилині Цимбалюк потужно пробивав з-за меж карного майданчику, одначе Кучерук витягнув м’яч з-під поперечини. А ось на сімнадцятій хвилині стався провал у центрі нашого захисту. Тейшейра зробив зрячий пас з лівого флангу на Беніто, який втік від Ємця і пробив Кучерука – 0:1.

«Колос» активізувався – Смирний пробивав здалеку, потім Задоя виконував штрафний, після чого була невеличка пожежа у карному майданчику гостей, проте до удару справа не дійшла. Ще один удар від Задої був у середині першого тайму, коли Євген пробивав метрів з 27-ми, але Кічак зробив сейв і перевів м’яч на кутовий. Перед перевою був момент у Смирного – Євгеній відібрав м’яч у Ксьондза і втік по лівому флангу, але удар вийшов повз ворота.

По перерві тренери обох команд замін у складах не зробили, а ковалівці дуже активно стартували у другій половині по перерві, атакували завзято і лівим, і правим флангами. Проте гольових моментів не виникало, а навпаки – на 53-й хвилині після рикошету Шахаб вибіг сам на сам із Кучеруком, але бити не наважився, а зробив пас на Тейшейру. Кучерук встиг врятувати ситуацію.

Руслан Костишин відреагував моментально і освіжив гру подвійною заміною – замість Ісаєнко вийшов Євген Селезньов, а Олег Ільїн поміняв Мамаду Данфа. За п’ять хвилин вийшов і Павло Оріховський, який замінив Дениса Костишина.

Проте на 62-й хвилині Гавриш неакуратно зіграв проти Шахаба – підніжка. Арбітр призначив пенальті, а сам Шахаб з точки пробив впевненно – 0:2.

Ковалівці не здавалися і продовжували атакувати. В одному епізоді Олег Ільїн прорвався у карний майданчик гостей, проте не втримався на ногах і впав. Дивне рішення від арбітра Максима Козиряцького – жовта картка для Ільїна, хоча гравець пенальті не просив.

Трохи пізніше тренерський штаб господарів поля провів ще одну подвійну заміну – замість Морозко та Смирного вийшли Лисенко та Богданов. І на 75-й хвилині гостям відверто пощастило. Ільїн прострілював з правого флангу – Драме зрізав м’яч майже у власні ворота! Але «майже» не рахується у футболі – м’яч пролетів у сантиметрах від стійки і вийшов на кутовий.

«Колос» продовжував штурмувати захист донецької команди, і на 86-й досяг свого. Після прострілу з лівого флангу Драме зіграв рукою – пенальті! Євген Селезньов реалізував «точку» – 1:2.

В останні хвилинки гри ковалівці організували штурм воріт гостей, в одному з епізодів завалили на газон Селезньова, проте арбітр ще один пенальті не призначив. Фінальний свисток зафіксував першу поразку на новому стадіоні.

КОЛОС – ОЛІМПІК – 1:2
Селезньов (86, з пенальті) – Беніто (17), Шахаб (62, з пенальті).
Колос: Кучерук, Кравченко, Гавриш, Чорноморець, Ємець, Задоя, Данфа (Ільїн, 57), Смирний (Богданов, 69), Костишин (Оріховський, 59), Морозко (Лисенко, 69), Ісаєнко (Селезньов, 57).
Олімпік: Кичак, Ксьонз (Чогадзе, 87), Драме, Цимбалюк, Снурніцин, Пасіч, Тейшейра (Альваренга, 72), Політило, Бабенко, Беніто (Завійський, 89), Шахаб (Каргбо, 72).
Попередження: Задоя (8), Данфа (26), Гавриш (61), Ільїн (65) – Беніто (15), Бабенко (21), Драме (64), Політило (73).