ТМ. Зирка – Зирка (мол.) – 2:1

2018-01-22 13:47

Кропивницька «Зірка» у рамках першого навчально-тренувального збору зіграла товариський матч з «Зіркою» U-21. Команди провели два тайми по 35 хвилин, а перемогу в підсумку здобули підопічні Романа Монарьова – 2:1.

Склад першої команди був дійсно бойовим, а в «молодіжці» грало багато потенційних новачків. Загалом, до перерви першим номером діяла «Зірка». На початку зустрічі Ігор Загальський не встиг відгукнутися на розрізний пас, аби вийти сам на сам з голкіпером Марком Медведєвим. Тим часом U-21 діяла на контратаках, але часто гравці «дубля» приймали поспішні рішення й легко втрачали м’яч. Хоча, й у них варто виділити два потенційно небезпечних простріли з правого флангу, котрі перехопив Євген Паст. Крім того, один з гравців на перегляді здорово пробив зі штрафного, але через рикошет м’яч вилетів на кутовий. Після корнеру інший потенційний новачок виграв підбирання, й метрів з 16-ти «вистрілив» вище цілі.

Після цього Артем Фаворов не зміг реалізувати вихід віч-на-віч з голкіпером – Марк Медведєв виграв ближню дуель. Але за кілька хвилин м’яч таки опинився в сітці воріт підопічних Миколи Лапи. Глєб Рассадкін і Олексій Збунь скористались помилкою захисту молодіжки, вдвох вийшли на воротаря, й після пасу від білоруса Олексій забив уже в порожню ціль – 1:0. Трохи менше ніж за десять хвилин рахунок можна було подвоїти, але з пенальті, котрий заробив той-таки Збунь, Максим Драченко пробив повз стійку. Та все ж на 33-й хвилині рахунок таки став 2:0. Марк Медведєв відбив перед собою дальній удар, а першим на добиванні опинився Олексій Збунь, котрий пробив влучно головою і оформив тим самим дубль. Але футболістам U-21 швидко вдалося відквитати один м’яч. Класний розрізний пас вивів одного з потенційних новачків на «побачення» з Євгеном Пастом, і форвард свій шанс не змарнував – 2:1.

Після перерви гра вже не була такою багатою на моменти. Можна відзначити удар Ігоря Загальського з-за меж штрафного майданчика, точно під поперечину, та з ним упорався Максим Татаренко. Згодом, Іван Цюпа пробивав головою після кутового, але влучив у хрестовину.

Загалом, як і в першому таймі, так і в другому, на полі домінували досвідченіші гравці. Час від часу підопічним Миколи Лапи вдавалось втікати в контрвипади, та особливо небезпечними вони не були. А наприкінці матчу «зіркові» могли забити втретє, але кілька перспективних атак було змарновано. Зокрема, можна згадати як після флангового прострілу Сергій Петров з району одинадцятиметрової позначки пробив над воротами. Згодом, йому ж не вистачило кількох сантиметрів, аби замкнути ще одну передачу з правої бровки від Данііла Кондракова.

Отож, у підсумку перемога підопічних Романа Монарьова з рахунком 2:1. І перша команда, і «Зірка» U-21 продовжують підготовку до другої частини чемпіонату України.

ЗІРКА – ЗІРКА (U-21) – 2:1
Збунь (23, 33) – потенційний новачок (35).
На 31-й хвилині Драченко не реалізував пенальті (повз ворота).
Зірка: Паст (Льопка, 36), Оганесян, Маткобожик, Ковальов (Фатєєв, 36), Цюпа, Драченко (Дришлюк), Чичиков (Кондраков, 36), Фаворов, Збунь, Загальський, Рассадкін (Петров, 36).
Зірка (U-21): Медведєв (Татаренко, 36), Мачелюк (Кутулупенко, 36), потенційний новачок, Дудка, Байдалук (Куцев, 36), потенційний новачок (Авер’янов, 36), Касімов (Тарасюк, 36), потенційний новачок (потенційний новачок, 36), потенційний новачок (Клочан, 36), потенційний новачок (потенційний новачок, 36), потенційний новачок (Замуренко, 36).